🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل بلک راک در مورد “درام سقف بدهی” هشدار جدی صادر می کند – نسبت به بیت کوین صعودی است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اگرچه سقف بدهی افزایش یافته است، لری فینک گفت که اعتماد به دلار آمریکا از بین رفته است که می تواند خبر خوبی برای بیت کوین باشد.

لارنس فینک، مدیر عامل بلک راک معتقد است که “درام” اخیر بر سر سقف بدهی ایالات متحده، اعتماد جهانی به دلار را تضعیف کرده است و سایر تحلیلگران می گویند که این کمی است.

اظهارات فینک در حالی مطرح می شود که قانونگذاران آمریکایی در اول ژوئن لایحه ای را تصویب کردند که مدت ها در انتظار آن بودیم که سقف بدهی ۳۱.۴ تریلیون دلاری را حذف می کند. وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرده است که ۵ ژوئن آخرین مهلت افزایش سقف بدهی است. پس از آن، کشور می تواند بدهی های خود را نکول کند. .

رویترز در ۳۱ مه گزارش داد که فینک به شرکت کنندگان در کنفرانس خدمات مالی دویچه بانک گفت که فدرال رزرو انتظار دارد حداقل دو افزایش نرخ بهره را در چند ماه آینده داشته باشد. تورم کلی کاهش یافته است.

من معتقدم که ما راه حلی داریم، اما اجازه دهید واضح بگویم، ایالات متحده وضعیت ارز ذخیره خود را به خطر می اندازد.

بسیاری از حامیان بیت کوین و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بیت کوین را به عنوان پوششی در برابر تورم و ناامنی بدهی ناشی از بانک های مرکزی می دانند که عرضه کلی پول را افزایش می دهد.

جاش گیلبرت، تحلیلگر بازار eToro به کوین تلگراف گفت که درام سقف بدهی می تواند بیت کوین را پایین بیاورد زیرا سرمایه گذاران ممکن است به دنبال دارایی های امن با عرضه محدود خارج از محدودیت های سیستم مالی فعلی باشند. او گفت که توجه بیشتری را به خود جلب کرده است.

او گفت: “توافق سقف بدهی بار دیگر مفید بودن بیت کوین را برجسته کرد، زیرا اساساً یک انحراف از سیستم مالی سنتی است. این ربطی به مشکل ندارد.”

با این حال، گیلبرت گفت که در حالی که بحران بانکی ایالات متحده و افت سقف بدهی، سودمندی ذاتی دارایی هایی مانند بیت کوین را برجسته کرده است، رویدادهای جاری منجر به افزایش قابل توجهی در ارزش بیت کوین شده است. او گفت سرمایه گذارانی که انتظار دیدن آن را دارند، باید انتظارات خود را کاهش دهند. .

گیلبرت گفت: «عدم قطعیت این مسائل و مسائل نقدینگی ناشی از آن، در کوتاه مدت بیش از خوش‌بینی باعث اضطراب می‌شود. “زمانی که بحران بانکی شروع شد، انتظارات از تورم و افزایش نرخ کاهش یافت. به همین دلیل شاهد افزایش بیت کوین بودیم.”

این احساسات توسط ماتئو گرکو، تحلیلگر تحقیقاتی در شرکت سرمایه گذاری Finkia International، که به CNBC گفت که فشار نزولی فعلی بر قیمت بیت کوین عمدتاً از ایالات متحده است که به سقف بدهی رسیده است، منعکس شد. او گفت که این به دلیل نگرانی های سرمایه گذار است.

مربوط: نشانگر جدید نشان می‌دهد که نگهدارنده بیت‌کوین از «کاپیتولاسیون» بالای ۲۰۰۰۰ دلار خارج شد

به طور معمول، زمانی که یک بانک مرکزی نرخ بهره را افزایش می دهد، سرمایه گذاران تصمیم می گیرند که پول خود را از دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال و سهام در حال رشد برداشت کنند.

گیلبرت افزود: “با توجه به اینکه بیت کوین در سال ۲۰۲۲ بسیار ضعیف بوده است، سرمایه گذاران فرصت خرید بیت کوین را با کاهش زیادی به امید اینکه این محیط نرخ بهره بالا تغییر کند، غنیمت شمرده اند. چیزهای زیادی در چند هفته گذشته تغییر کرده است.”

بر اساس ارزیابی گیلبرت، در صورتی که ترس فینک از افزایش بیشتر نرخ ها محقق شود، قیمت بیت کوین می تواند از قیمت فعلی خود بیشتر سقوط کند. گیلبرت گفت: اگر برعکس اتفاق بیفتد و فدرال رزرو چرخه افزایش نرخ خود را در ماه ژوئن به حالت تعلیق در آورد، سرمایه گذاران می توانند انتظار قیمت مثبت بیت کوین را داشته باشند.

قیمت بیت کوین در سال گذشته منبع: شاخص قیمت کوین تلگراف.

بر اساس داده های شاخص قیمت کوین تلگراف، بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۲۷۱۶۱ دلار معامله می شود که طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد و در ماه گذشته ۶.۴ درصد کاهش داشته است.

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا