اخبار ارز دیجیتال

BlackRock Bitcoin Spot ETF با علامت “در کوتاه مدت بعید است” – سرمایه QCP

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گری جنسلر، رئیس SEC در یک مطالعه جدید به این نتیجه رسیده است که ETF های بیت کوین نقطه ای حداقل در حال حاضر با یک دیوار آجری روبرو هستند.

بعید است که بیت کوین (BTC) به این زودی ها به عنوان اولین صندوق قابل معامله با قیمت نقدی ایالات متحده (ETF) ظاهر شود.

این دیدگاه خانه معاملاتی QCP Capital است که در آخرین به روز رسانی بازار خود در 22 ژوئن در مورد چشم انداز ETF های لحظه ای هشدار داد.

Gensler SEC موانعی را برای ETF های بیت کوین ارائه می کند

از زمانی که بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، برای فهرست کردن ETF بیت کوین خود در ایالات متحده درخواست داد، بیت کوین بیش از 20 درصد افزایش یافته است.

تاکنون، همه این برنامه‌های ETF نقطه‌ای توسط رگولاتور ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) رد شده‌اند، بنابراین این اولین مورد در نوع خود است.

QCP گفت که مشارکت نهادی در فضای بیت کوین قرار است افزایش یابد، اما ترکیب فعلی SEC به این معنی است که ETF های نقطه ای هنوز بعید به نظر می رسند.

همه چیز به دلیل این واقعیت پیچیده است که آژانس تحت رهبری رئیس فعلی SEC، گری جنسلر، علیه صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال Binance و Coinbase شکایت کرده است.

این شرکت در به روز رسانی گفت: “با این حال، با آقای Gensler به عنوان کمیسر SEC، ما مطمئن نیستیم که ETF واقعا در کوتاه مدت تایید شود.”

دیدگاه QCP منبعی برای تفکر است، به ویژه از آنجایی که همانطور که خود محققین اشاره می کنند، تنها یکی از 576 پرونده ای که BlackRock تاکنون ثبت کرده است توسط SEC رد شده است.

این به‌روزرسانی افزود: «با این وجود، همانطور که به طور مداوم استدلال کرده‌ایم، نقش مهمی برای BTC و ETH نهادی در دنیای مدیریت ثروت وجود دارد و ما شاهد گام‌های بعدی در این راستا در ماه‌ها و سال‌های آینده خواهیم بود.»

بازیابی قدرت GBTC ادامه دارد

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، اثرات موج دار BlackRock فراتر از عملکرد قیمت BTC خود را نشان می دهد.

مرتبط: با برنامه های BTC Spot ETF برای مطابقت با Valkyrie، Futures و ETF های جزئی به Rush بپیوندید

Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) پس از بازگشت از معاملات سهام خود تقریباً 50٪ کمتر از BTC/USD، همچنان جایگاه خود را به دست می آورد.

طبق داده‌های منبع نظارتی CoinGlass، در 22 ژوئن، نرخ تنزیل BTC Spot، که به عنوان تخفیف به ارزش خالص دارایی (NAV) نیز شناخته می‌شود، به کمترین میزان در سال 2023 یعنی 33.45 درصد رسید.

QCP ادامه داد که عملکرد اخیر «شدیدترین» بهبود را از اواخر سال 2020 نشان می دهد، زمانی که بیت کوین به بالاترین سطح خود از سال 2017 رسید.

نمودار حق بیمه GBTC در مقابل دارایی ها در مقابل BTC/USD (نمایش).منبع: شیشه سکه

مجله: شغل گری جنسلر در خطر، اولین نقطه ETF بیت کوین بلک راک، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، 11-17 ژوئن

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا