اخبار ارز دیجیتال

BlackRock ‘50% شانس’ تایید ETF بیت کوین نقطه ای: تحلیلگر

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ معتقد است که با توجه به Grayscale که احتمالاً SEC را برنده می شود، BlackRock نیز شانس یکسانی برای روشن کردن ETF بیت کوین دارد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، گفت که شرکت مدیریت سرمایه گذاری بلک راک 50 درصد شانس دارد که صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) خود را تایید کند.

پیش‌بینی‌های بالچوناس بر اساس مشاهدات الیوت استاین، تحلیلگر ارشد دعوی قضایی بلومبرگ است که در حال حاضر به Grayscale شانس 70 درصدی برای برنده شدن در پرونده SEC را می‌دهد.

بالچوناس گفت که SEC ممکن است به ثبت نام ETF بلک راک به عنوان راهی برای «نجات چهره» با اجازه دادن به ETF از شرکت‌های «معتمد TradFi» به جای Grayscale نگاه کند.

از زمانی که گری اسکیل به تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر رد درخواست آن در ژوئن 2022 اعتراض کرد، طرفین در 7 مارس اعلام کردند، علاوه بر شهادت شفاهی سه قاضی دادگاه استیناف ایالات متحده، روند قانونی را پشت سر گذاشته اند.

ما معتقدیم که Grayscale 70% شانس برنده شدن در دعوی قضایی علیه SEC در مورد پیشنهاد آن برای تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به بیت‌کوین ETF دارد.

آقای استاین گفت که شانس برنده شدن آقای گری اسکیل پس از اتمام بحث شفاهی توسط هر دو طرف از 40 درصد افزایش یافت زیرا “هر سه قاضی در پانل با آقای آقای بودند و اضافه کرد که به این دلیل است که به نظر می رسد او روی زمین ایستاده است. .

آقای استاین گفت که بلومبرگ انتظار دارد تا اوت تصمیم بگیرد.

پرونده های بیت کوین ETF اخیراً تمرکز اصلی صنعت بوده است، به طوری که Fidelity، Invesco، WisdomTree و Valkyrie همگی به تأیید SEC، پس از مدیر دارایی 10 تریلیون دلاری BlackRock، چشم دوخته اند.

اگر SEC در نهایت برنامه های JP Morgan، Morgan Stanley، Goldman Sachs، BNY Mellon، Bank of America و غیره را برای ارائه خدمات مشابه تایید کند، بازار دارایی دیجیتال در مجموع به 27 تریلیون دلار دارایی خواهد رسید.

مربوط: شرکت‌هایی که دارایی‌های 27 تریلیون دلاری را مدیریت می‌کنند، از CSO Crypto: CoinShares استقبال می‌کنند.

به گفته Google Finance، در انتظار تصمیم در دادخواهی Grayscale، GBTC بیش از 134 درصد افزایش یافت و به 19.47 دلار در سال 2023 رسید که بالاترین قیمت از حدود 13 می 2022 است.

علاوه بر این، داده‌های YCharts نشان می‌دهد که تخفیف قیمت سهام GBTC به ارزش خالص دارایی‌ها در 26 ژوئن به 31 درصد کاهش یافته است که پایین‌ترین سطح آن از 12 سپتامبر سال گذشته است. نرخ تنزیل اعتماد کمتر به این معنی است که تمایل سرمایه گذاران نسبت به محصول ممکن است مثبت تر باشد.

تخفیف در ارزش خالص دارایی GBTC (NAV). منبع: Ycharts

با این حال، مانند بسیاری از بازارهای ارزهای دیجیتال، GBTC بیش از 65 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 56.70 دلار کاهش یافته است.

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد استنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا