اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر بلومبرگ می گوید ETF بیت کوین بلک راک می تواند ثروت ۳۰ تریلیون دلاری را باز کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF توضیح می دهد که پس از تشکیل پرونده بلک راک، ETF بیت کوین هرگز آنقدر نزدیک به تایید نبوده است و می تواند یک تغییر دهنده بازی برای صنعت کریپتو باشد.

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF، اگر ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید شود، ۳۰ تریلیون دلار سرمایه به طور ناگهانی به بازار بیت کوین باز می شود.

این تخمینی از دارایی‌هایی است که توسط مشاوران مالی ایالات متحده مدیریت می‌شوند و می‌خواهند از طریق صندوق‌های قابل معامله در مبادلات تنظیم‌شده در معرض بیت کوین قرار بگیرند.

بالچوناس در مصاحبه انحصاری با کوین تلگراف توضیح داد: «ETFها قالبی هستند که بچه‌های پررونق و مشاوران مالی ترجیح می‌دهند در آن سرمایه‌گذاری کنند».

تشکیل پرونده ETF بیت‌کوین اسپات بلک راک در ماه گذشته موج جدیدی از خوش‌بینی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرد و دیگر بازیگران اصلی مانند ARK Investments، Valkyrie و Fidelity را بر آن داشت تا مزارع برنج بیت‌کوین ETF خود را ثبت کنند.

به گفته بالچوناس، مشارکت BlackRock، بزرگترین مدیر دارایی جهان، برای افزایش احتمال تایید ETF بیت کوین از ۱% به ۵۰ کافی بود.

این تحلیلگر گفت: “آنها بسیار باهوش هستند و کورکورانه پرونده ها را بیرون نمی اندازند.”

اگر می‌خواهید درباره تأثیر پرونده ETF بیت‌کوین بلک راک بیشتر بدانید، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید.

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا