🚨 اخبار ارز دیجیتال

ETF بیت کوین بلک راک به هفتمین بایگانی با تاخیر SEC امروز تبدیل شد

بزرگترین مدیر دارایی جهان منتظر عرضه صندوق قابل معامله iShares Bitcoin Trust در ایالات متحده بوده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین توسط مدیر دارایی جهانی بلک راک را به تعویق انداخت.

مدیر دارایی که گفته می شود ۸.۵ تریلیون دارایی در دفاتر خود دارد، iShares را راه اندازی کرده است که هدف آن دسترسی سرمایه گذاران به بازار بیت کوین بدون قرار گرفتن مستقیم در معرض BTC است. او قصد دارد بیت کوین تراست را راه اندازی کند. بلک راک در ماه ژوئن یک درخواست ETF وثیقه بیت کوین را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرد و Coinbase Custody را به عنوان نگهبان برنامه ریزی شده دارایی های بیت کوین صندوق و بانک نیویورک ملون فهرست کرد. من مسئول حساب های قانونی شدم.

پرونده BlackRock ارزش سهام را در حذف “موانع ناشی از پیچیدگی و بار عملیاتی مرتبط با سرمایه گذاری مستقیم در بیت کوین” مشخص می کند. تأخیر ETF به مدیر دارایی‌های رمزنگاری Grayscale Investments کمک کرد تا تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر انکار اولیه فهرست شدن Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را در ۲۹ اوت معکوس کند. پس از آن از خواب بیدار شدم.

SEC قبلاً صدور تعدادی ETF بیت کوین را در ۳۱ آگوست به تعویق انداخته است. این کمیته مدت زمان بیشتری را برای بررسی برنامه های WisdomTree، Invesco Galaxy، Valkyrie، Bitwise، VanEck و Fidelity مشخص کرده است.

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا