اخبار ارز دیجیتال

BlackRock برای Spot Bitcoin ETF ثبت شد – در صورت تایید اولین بار در ایالات متحده

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت های سرمایه گذاری به صف طولانی متقاضیان می پیوندند. ARK یکی از شرکت هایی است که منتظر استماع SEC است و Grayscale برای اخراج درخواست تجدید نظر کرده است.

بلک راک درخواستی را برای صندوق قابل معامله در بورس اسپات بیت کوین (ETF) ارسال کرده است. این شرکت سرمایه گذاری بزرگترین شرکت سرمایه گذاری در جهان است و در صورت تایید، اولین ETF ارز دیجیتال آمریکا خواهد بود.

بر اساس پرونده ای که توسط بورس اوراق بهادار نزدک در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه شده است، شرکت نگهبانی کوین بیس نگهبان ذخایر بیت کوین صندوق خواهد بود و بانک نیویورک ملون به عنوان متولی آن است. iShares Bitcoin Trust بلک راک به عنوان سهام اعتماد مبتنی بر کالا معامله خواهد شد.

با توجه به درخواست ثبت شده در 15 ژوئن،

سهام برای رفع موانع ناشی از پیچیدگی و بار عملیاتی مرتبط با سرمایه گذاری مستقیم در بیت کوین طراحی شده است.

قیمت بیت کوین در طول معاملات عادی بازار با استفاده از شاخص CF حداقل هر 15 ثانیه یکبار به روز می شود.

در این سند آمده است که محصولات تجارت فیزیکی که قبلاً در بازارهای کالا و بورس تایید شده بودند، “به طور کلی غیرقانونی هستند و […] کمیسیون اروپا در گذشته بر “بازار آتی اساسی” به عنوان “مبنای تایید” سهام در تراست ها تکیه کرده است. از این رو:

بنابراین، در یک آزمون بازار تنظیم‌شده در مقیاس قابل‌توجه، کمیسیون برای تأیید این پیشنهاد نیازی به تنظیم بازار بیت‌کوین نقدی ندارد.»

SEC تاکنون با وجود پرونده های متعدد، ETF بیت کوین را تایید نکرده است. پس از اینکه SEC درخواست آن را برای ایجاد ETF بیت کوین نقطه ای رد کرد، Grayscale از SEC در دادگاه تجدید نظر شکایت کرد تا در مورد یکپارچگی معاملات آتی بیت کوین بحث کند.

مدیر عامل Grayscale: تایید GBTC می تواند “میلیاردها دلار” را به سرمایه گذاران بازگرداند

ARK Invest کتی وود و شرکت سرمایه گذاری اروپایی 21Shares نیز به دنبال تایید برای ETF های بیت کوین نقطه ای هستند و سومین درخواست خود را در آوریل ارائه کرده اند.

اولین ETF بیت کوین قابل معامله در جهان، ETF بیت کوین هدف کانادا بود که در اوایل سال 2021 راه اندازی شد.

مجله: AI Eye: 25000 معامله‌گر روی سهام ChatGPT شرط می‌بندند، هوش مصنوعی در پرتاب تاس بد است و موارد دیگر.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا