🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bitwise درخواست برای بیت‌کوین و ETF ارزش بازار اتریوم را پس می‌گیرد

Bitwise یکی از بسیاری از مدیران دارایی بود که به دنبال راه اندازی ETF بیت کوین در بازار ایالات متحده بود.

در یک چرخش غیرمنتظره از رویدادها، Bitwise درخواستی برای پس گرفتن درخواست خود برای استراتژی ارزش بازار بیت کوین و اتریوم قرارداد آتی اتریوم (ETF) ارائه کرده است، که در ابتدا در ۳ آگوست در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شد.

علیرغم احساسات صعودی بازار پس از پیروزی Grayscale در SEC، به نظر می رسد Bitwise در حال ارزیابی مجدد استراتژی خود است. خروج استراتژی های سرمایه گذاری بازار بیت کوین و اتریوم به طور غیرمنتظره ای اتفاق افتاد. اما در مدارک ارسالی موارد زیر نوشته شده بود: هیچ تضمینی وجود ندارد که صندوق به هدف سرمایه گذاری خود دست یابد. ”

با توجه به اینکه مت هوگان، مدیر ارشد سرمایه گذاری Bitwise، در مصاحبه اخیر بلومبرگ، ادعای تایید SEC برای همه ETF ها کرد، زمان برداشت عجیب به نظر می رسد. ETF برای سرمایه گذاری در قراردادهای آتی بیت کوین یا قراردادهای آتی اتریوم، که بر اساس ارزش بازار نسبی آنها تعیین می شد، در نظر گرفته شد. قابل ذکر است، Bitwise همچنین با ProShares برای راه اندازی یک ETF دیگر در همان زمان همکاری کرد.

شرکت مدیریت دارایی در بیانیه انصراف خود تنها گفت:

تراست دیگر قصد ندارد اعتبار صندوق را پیگیری کند و بر اساس اصلاحات پس از لازم الاجرا شدن بیانیه ثبت تراست فوق، اوراق بهادار صندوق فروخته نشده و نخواهد شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم گیری در مورد برنامه های کاربردی صندوق قابل معامله بیت کوین (BTC) از WisdomTree، Invesco Galaxy، Valkyrie، VanEck، BlackRock، Bitwise و Fidelity را به تعویق انداخت. بر اساس یک پرونده SEC به تاریخ ۳۱ آگوست، کمیسیون برنامه‌های ETF بیت‌کوین را از WisdomTree، VanEck، Invesco Galaxy، Bitwise، Valkyrie و Fidelity از Wise Origin Bitcoin Trust تأیید کرده است. دوره طولانی‌تری را برای بررسی تعیین کرده است. ETF بیت کوین بلک راک. مهلت بعدی SEC اواسط اکتبر است، اما ممکن است به سومین مهلت SEC در ژانویه یا تاریخ تصمیم گیری نهایی در مارس، آوریل یا می سال آینده بازگردانده شود.

Bitwise یکی از اولین شرکت های مدیریت دارایی بود که درخواست یک محصول بیت کوین ETF را به SEC ارائه کرد. ژانویه ۲۰۱۹ بایگانی تنظیم مقررات اوراق بهادار ایالات متحده با پشتوانه BTC برای ردیابی شاخص بازده کل بیت کوین، محاسبه شده بر اساس هر بیت بر اساس ارزش بیت کوین به دست آمده از معاملات BTC در صرافی ها، من یک ETF را پیشنهاد کردم.

مربوط: SEC تصمیم گیری در مورد ۶ برنامه ETF بیت کوین را به تاخیر انداخت

ETF بیت‌کوین پیشنهادی این شرکت به‌عنوان استخراج داده‌های بازار از صرافی‌های ارزهای دیجیتال متعدد برای ارائه نمایشی معتبر از بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، تبلیغ شد. این شرکت همچنین قصد دارد از متولیان شخص ثالث بخواهد که بیت کوین ها را به صورت فیزیکی نگهداری کنند.

خروج اخیر Bitwise اولین بار نیست. در اوایل سال جاری، آنها درخواستی را برای یک ETF استراتژی اتریوم ارائه کردند که برای سرمایه‌گذاری در معاملات آتی اتریوم اولیه و پیش‌تایم طراحی شده بود. با این حال، مدیر دارایی تنها یک هفته پس از ارائه درخواست، ETF را پس گرفت.

مجله: SEC ادعا می کند که برنامه ETF ناکافی است، Binance شریک یورو را از دست می دهد، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، ۲۵ ژوئن تا ۱ ژوئیه

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا