اخبار ارز دیجیتال

Bitwise با Spot Bitcoin ETF تاریخ می‌سازد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاریخچه در اوایل این ماه زمانی ساخته شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) محصول صندوق معامله شده بورس بیت کوین (ETF) را از ۱۱ متقاضی، از جمله Bitwise، چراغ سبز نشان داد. علاوه بر این تاریخچه کلی، Bitwise همچنین با محصول بیت کوین ETF خود که به عنوان امن ترین ETF بیت کوین در بازار امروز رتبه بندی می شود، نامی برای خود دست و پا کرده است.

این شرکت با انجام یک ترفند بسیار نادر که سایر مدیران نیز از آن پیروی کردند، به این موفقیت دست یافت. او آدرس ETF بیت کوین را برای عموم منتشر کرد تا در صورت لزوم محتوای آن را ببینند و دنبال کنند. این حرکت شفاف‌سازی باعث کمک مالی یک مالک ناشناس بیت کوین شد که در مجموع ۶۹۶۹ Sats را به آدرس منتشر شده ارسال کرد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، در مورد این روند، خاطرنشان کرد که اهدای کمک مالی به یک محصول فعال ETF اقدامی منحصر به فرد است که با رویکردی نادر برای شفافیت ممکن شده است.

در اظهار نظر بعدی، بالچوناس بر یک معضل بزرگ ناشی از سخاوت تاکید کرد، زیرا وجوه منتقل شده آنطور که انتظار می رفت منجر به ایجاد سهام جدید نشد. با توجه به اضافه شدن غیرمعمول آن به دارایی های تحت مدیریت (AUM)، این شک و تردید را در مورد اینکه آیا بیت کوین بر قیمت دارایی پایه تأثیر می گذارد یا خیر، ایجاد می کند.

جنگ بازاریابی ظریف Bitwise

در بازار بسیار رقابتی که تحت تسلط شرکت‌هایی مانند Grayscale Investments، BlackRock و Fidelity Investments است، مدیران دارایی‌های کوچک‌تر مانند Bitwise باید از استراتژی‌های غیر معمول استفاده کنند تا از رقبا جلوتر بمانند. انتشار آدرس یکی از این راه هاست.

Bitwise همچنین یکی از اولین صادرکنندگانی بود که تبلیغاتی را برای محصول بیت‌کوین ETF خود انجام داد، حتی قبل از اینکه این محصول توسط SEC برای تجارت چراغ سبز نشان دهد. این شرکت برای استفاده حداکثری از آن، کارمزدهای خود را به ۰.۲۰ درصد علاوه بر کارمزد ۰ درصد برای شش ماه اول، یا ۱ میلیارد دلار از کل دارایی های قفل شده کاهش داده است.

این حرکت ها تاکنون به Bitwise کمک کرده است، زیرا محصول ETF این شرکت در معرض دید و پذیرش قرار گرفته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا