اخبار ارز دیجیتال

Bitwise برنامه Spot Bitcoin ETF را با منطق دقیق جدید بازبینی می کند

اصلاحات پیشنهادی به استدلال های SEC علیه استفاده از بازار آتی CME BTC برای نظارت مشترک می پردازد.

Bitwise Asset Management یک درخواست اصلاحی برای صندوق قابل معامله در بورس اسپات بیت کوین (ETF) ارائه کرده است و یک سند ۴۰ صفحه ای جدید را در پاسخ به چالش های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به محصول اضافه کرده است. محتوا تقویت شده است. اما مدیران شرکت هشدار دادند که حتی این ممکن است برای برآورده کردن الزامات نظارتی کافی نباشد.

Bitwise یکی از شش شرکت مالی است که درخواست‌های آن برای ETFهای نقدی بیت‌کوین پس از تأخیر در بررسی SEC متوقف شده است. این اقدام پس از آن صورت گرفت که دادگاه رد درخواست Grayscale Investments توسط رگولاتور برای تبدیل Grayscale Bitcoin Trust خارج از بورس به یک ETF BTC عمومی را رد کرد.

مت هوگان، مدیر ارشد سرمایه گذاری Bitwise در یک موضوع در X (توئیتر سابق) توضیح داد که اگر SEC نسبت به حکم Grayscale تجدید نظر کند، “ما به وضعیت موجود باز خواهیم گشت.” در آن صورت، او من نوشته ام:

ما به این نیاز بازگشتیم که نشان دهیم بازار آتی بیت کوین CME منجر به کشف قیمت در بازار نقدی می شود و می تواند به عنوان یک “بازار منظم با اندازه قابل توجه” برای اهداف نظارتی عمل کند.

گروه CME مستقر در شیکاگو، مبادلات مشتقه، از جمله بازار معاملات آتی BTC و اختیار معامله را اداره می کند.

در پرونده اصلاح شده خود، Bitwise به آنچه که SEC آن را “سوابق تحصیلی “مخلوط” یا “غیرقطعی” در رابطه با تاخیر بین معاملات آتی BTC و بازارهای نقدی می‌خواند، پرداخت. پس از بررسی مقالات آکادمیک ذکر شده در دستورات عدم تایید SEC برای ۱۱ محصول قبلی معاملاتی BTC، Bitwise گفت: “داده ها به طور قانع کننده ای نشان می دهد که CME منبع اصلی کشف قیمت است. این نشان می دهد.”

علاوه بر این، هوگان گفت که طومار اصلاح شده نشان می دهد که “همه مطالعات آکادمیک به خوبی طراحی شده از این یافته حمایت می کنند که CME “مهم” است، و نه او به طور خلاصه این استدلال را رد کرد.

نتایج بدست آمده در بایگانی اصلاح شده Bitwise برای برآوردن الزامات SEC بسیار مهم است. آژانس تشخیص داد که صرافی‌های فهرست‌شده باید با بازارهای تنظیم‌شده با «اندازه قابل توجه» مانند بازار آتی CME BTC، قراردادهای اشتراک نظارت منعقد کنند. این الزام در صورتی اجرا می شود که یک مبادله “نتواند نشان دهد که سایر اقدامات برای جلوگیری از اعمال یا اقدامات فریبکارانه و فریبکارانه کافی است.” SEC یافته های مشابهی را برای متقاضیان قبلی پیدا کرد.

هوگان هشدار داد که “قراردادهای اشتراک نظارت با صرافی های نقطه ای مثبت است، اما ممکن است الزامات نظارتی فنی را برآورده نکند.”

مجله: بیت کوین ETF خوشبین و جهان سکه شکاک گریسی چن: تالار آتش


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا