🚨 اخبار ارز دیجیتال

پس از چراغ سبز دادگاه ورشکستگی، برداشت های بیت ترکس از سر گرفته می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دادگاه موضوع وابستگی به دعاوی دولت را حل نشده رها کرد. Bittrex میلیون ها دلار اعتبار از FinCEN و OFAC دریافت کرده است.

پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال Bittrex قصد دارد پس از دستور یک قاضی دادگاه ورشکستگی فدرال دلاور، برداشت مشتری را در ۱۵ ژوئن از سر بگیرد. این تصمیم موضوع تبعیت از ادعاهای دولت آمریکا را که باعث مخالفت با این طرح شده است، حل نمی کند.

در حکم ۱۳ ژوئن قاضی برندان شانون آمده است که “ایرادات به این طرح (در صورت وجود) باید پس گرفته، حل و فصل شود، یا رد شود.” همچنین تصریح کرد که این پیشنهاد یا دستور شامل یافته‌ای مبنی بر اینکه آیا دارایی‌های کریپتو یا معاملات با دارایی‌های کریپتو اوراق بهادار هستند یا خیر.

در این دستور همچنین تصریح شده است که اعتباردهندگان را در اولویت قرار نمی دهد یا ایالات متحده را از بازپس گیری دارایی از مشتریان در صورت عدم پرداخت کامل آنها منع نمی کند. بزرگترین طلبکار Bittrex، اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده (OFAC) است که این شرکت ۲۴ میلیون دلار بدهکار است.

دیوید ماریا، مشاور عمومی Bittrex به Cointelegraph گفت:

“ما خوشحالیم که دادگاه به مشتری اجازه دسترسی به حساب خود و برداشت وجوه باقی مانده را داده است. امیدواریم مشتری از این فرصت استفاده کند.” هدف ما همیشه حفظ سلامت همه مشتریان در طول این فرآیند بوده است. ”

ماریا گفت که این پلتفرم تا ساعت ۳ بعدازظهر به وقت شرقی (۷ بعد از ظهر UTC) در ۱۵ ژوئن به طور کامل برای برداشت در دسترس خواهد بود.

موارد مرتبط: تعطیلی Bittrex و اقدامات SEC در ایالات متحده – مدیر عامل Bittrex Global در Consensus 2023

Bittrex مستقر در سیاتل قصد خود را برای کاهش عملیات خود در ایالات متحده تا پایان آوریل اعلام کرده است. این صرافی در ماه مه پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل تجارت اوراق بهادار ثبت نشده، اعلام ورشکستگی کرد.

همه اینها پس از آن صورت می گیرد که OFAC و شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری (FinCEN) جریمه هایی را به ترتیب ۲۴ و ۲۹ میلیون دلار برای نقض تحریم های اعمال شده علیه کریمه، کوبا، ایران، سودان و سوریه ارزیابی کردند. صرافی ۵ میلیون دلار اعتبار از FinCEN و ۲۴ میلیون دلار اعتبار از OFAC در آن زمان دریافت کرد.

وزارت دادگستری ایالات متحده مطیع ادعاهای دولت بود و با برنامه های Bittrex برای بازپرداخت وجه به مشتریان مخالف بود.

مجله: آیا می توان به صرافی های کریپتو پس از سقوط FTX اعتماد کرد؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا