اخبار ارز دیجیتال

Bittrex ممکن است در بحبوحه ورشکستگی همچنان با دعوای اجرایی در فلوریدا روبرو شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اسناد ثبت شده در سازمان تنظیم مقررات مالی فلوریدا در دادگاه ورشکستگی نشان می دهد که تنظیم کننده هنوز “اختیار اداری” برای شکایت از Bittrex دارد.

وزارت امور رگولاتوری مالی فلوریدا در حال بررسی شکایتی علیه صرافی ارز دیجیتال Bittrex مستقر در ایالات متحده است که در ماه می برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 ثبت نام کرده است.

در پرونده ای در 5 ژوئیه به دادگاه ورشکستگی فدرال دلاور در فلوریدا، دستیار دادستان کل دفتر تنظیم مقررات مالی (OFR) براندون گرینبرگ گفت که Bittrex از قوانین فلوریدا پیروی نکرده است. او گفت که اطلاعات به تنظیم کننده ها ارائه شده است. گرینبرگ گفت OFR هنوز “اختیار اداری” در مورد اینکه آیا بیتترکس را شارژ کند یا خیر، دارد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 17 آوریل علیه Bittrex شکایت کرد، صرافی در 30 آوریل مجوز انتقال پول فلوریدا را لغو کرد و Bittrex در 8 مه اعلام ورشکستگی کرد. در آن زمان، OFR گفت که Bittrex مجوز خود را «لغو» نخواهد کرد. این شکایت شامل عدم تفکیک دارایی های مشتری از سرمایه در گردش، عدم حفظ سپرده های امنیتی و شکایت جداگانه ای بود که از پرونده های دادگاه حذف شد.

مربوط: Bittrex مقامات SEC را در دعوای کریپتو به چالش می کشد و به دنبال اخراج است

دعواهای اجرایی SEC، دعاوی ورشکستگی، و دعاوی احتمالی در فلوریدا باعث می شود که Bittrex فعالیت های ایالات متحده را تا ماه آوریل کاهش دهد، به دلیل “تداوم عدم اطمینان نظارتی” در کشور و پس از اعلام این خبر اتفاق افتاد. این صرافی در 15 ژوئن اعلام کرد که برخی از کاربران تا 31 آگوست می توانند به حساب های خود دسترسی داشته باشند و وجوه خود را برداشت کنند.

SEC در ماه آوریل شکایت جداگانه ای علیه Bittrex Global ارائه کرد، اما صرافی جهانی تا حد زیادی تحت تأثیر مشکلات نظارتی و مالی صرافی های ایالات متحده قرار نگرفته است. این شرکت جهانی در لیختن اشتاین و برمودا تنظیم می شود.

مجله: سازمان‌های اجرایی ایالات متحده، سرکوب جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کنند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا