🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bitstamp انتقال عظیم XRP را دریافت می کند

فهرست

  • موج عظیم انتقال XRP
  • بازیابی قیمت XRP

Bitstamp، یکی از پیشروترین صرافی های ارز دیجیتال، پذیرفته شده یک انتقال قابل توجه XRP.

با توجه به Whale Alert، یک سرویس محبوب که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می‌کند، در مجموع ۲۹ میلیون XRP به ارزش تقریباً ۱۴.۷ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به صرافی منتقل شد.

موج عظیم انتقال XRP

در ۲ فوریه، یک تراکنش قابل توجه شامل ۴۰ میلیون XRP به ارزش نزدیک به ۲۰ میلیون دلار در Binance ثبت شد که جذابیت جهانی XRP را برجسته کرد.

در همان روز، Bitso دریافت کننده انتقال چشمگیر ۳۷.۹ میلیون XRP، مجموعا بیش از ۱۹.۱ میلیون دلار بود که بر جذابیت بین المللی XRP تأکید می کند.

علاوه بر این، Bitstamp ورودی قابل توجهی از ۲۹.۷ میلیون XRP به ارزش بیش از ۱۵ میلیون دلار دریافت کرد.

در اقدامی حتی چشمگیرتر، در ۲۴ ژانویه شاهد انتقال عظیم تقریباً ۱۹۶.۴ میلیون XRP (معادل بیش از ۱۰۱.۴ میلیون دلار) از Bitvavo به یک کیف پول ناشناس بودیم.

بازیابی قیمت XRP

XRP که در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه ششم قرار دارد، با ۰.۵۰۴۲ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته اندکی ۱.۱ درصد افزایش یافته است.

پس از هک اخیر مربوط به حساب های شخصی XRP کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل، که در آن تقریباً ۲۱۳ میلیون XRP به ارزش تقریبی ۱۱۲.۵ میلیون دلار به سرقت رفت، این توکن کاهش قیمت قابل توجهی داشته است. با این حال، اکنون بیشتر ضررهای خود را جبران کرده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا