🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال BitPanda در نروژ در بحبوحه پیشنهاد توسعه اروپا مجوز دریافت می کند

BitPanda قبلاً در اتریش، آلمان، فرانسه، جمهوری چک و سوئد مجوز دارد.

BitPanda مستقر در وین، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال اروپا، به یکی از اولین شرکت‌های خارجی تبدیل شده است که مجوز ارائه‌دهنده خدمات مجازی در نروژ را دریافت کرده است.از اعلامیه در ۱۹ اکتبر در حساب رسمی X (توئیتر سابق) شرکت ظاهر شد.

BitPanda دارای مجوز در بسیاری از حوزه های قضایی اروپایی از جمله اتریش، آلمان، فرانسه، جمهوری چک و سوئد است. Lukas Enzersdorfer-Konrad، معاون مدیر عامل Bitpanda، گفت که ثبت گام دیگری در گسترش این شرکت در اروپا است.

واضح است که ما در اروپا به یک پلتفرم سرمایه گذاری قابل اعتماد نیاز داریم و در Bitpanda هدف ما این بود که این پلتفرم باشیم. در طول ۱۲ ماه گذشته مجوز داده ایم و اکنون بیش از ۴ میلیون کاربر داریم و موسسات مالی و نئوبانک های پیشرو اروپا را قادر می سازیم. برای ارائه دارایی های دیجیتالی خود.”

در ماه مه ۲۰۲۳، نروژ، که هنوز خارج از اتحادیه اروپا است، نشان داد که ممکن است راه خود را در مورد مقررات دارایی های رمزنگاری شده طی کند. بانک مرکزی این کشور در گزارش سالانه خود اعلام کرد که مقررات آینده بازار دارایی‌های رمزنگاری شده در سراسر اتحادیه اروپا (MiCA) ممکن است برای همه نیازهای نظارتی ارزهای دیجیتال کافی نباشد.

مربوط: امارات امارات منطقه آزاد جدیدی را برای دارایی های دیجیتال، Web3 و AI راه اندازی کرد

در همین حال، برخی از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال همچنان با تنظیم‌کننده‌های اروپایی مبارزه می‌کنند. جمینی مستقر در نیویورک تصمیم گرفت در ماه سپتامبر از هلند خارج شود و دلیل آن ناتوانی در برآورده کردن الزامات قانونی بود. این مشکل به حوزه قضایی اتحادیه اروپا ختم نمی شود. تنظیم کننده بازارهای مالی بریتانیا، سازمان رفتار مالی (FCA)، اخیراً ۱۴۳ شرکت جدید را به لیست هشدار دهنده ارائه دهندگان دارایی ثبت نشده خود اضافه کرده است.

مجله: اشتراک مجدد اتریوم نوآوری بلاک چین یا قلعه ای خطرناک در شن و ماسه؟


نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا