اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار BitMEX آرتور هیز با حرکات استراتژیک ۱.۴۵ میلیون دلار سود کرد.

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در کمال تعجب آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX کاربردی یک حرکت استراتژیک باعث شد ۵۰۰۰۰۰ توکن Pendle (PENDLE) به ارزش ۱.۲۸ میلیون دلار از بایننس به ۲.۵۷ دلار برسد. این تراکنش که توسط شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Spot On Chain مشاهده شد، اوایل امروز انجام شد و موج‌هایی را در جامعه کریپتو ایجاد کرد.

طبق توییت Spot On Chain، هیز در حال حاضر ۱.۳۴ میلیون توکن PENDLE به ارزش ۳.۵۴ میلیون دلار با سود تخمینی ۱.۴۵ میلیون دلار دارد. این نشان دهنده افزایش قابل توجه ۷۰.۴ درصدی است، اما توجه به این نکته مهم است که این دستاوردها در این مرحله محقق نشده است.

رمزارز مورد بحث، پندل، پس از عقب نشینی قابل توجه هیز در حال افزایش بوده است. Spot On Chain مشاهده می کند که PENDLE پس از عقب نشینی خود بهبود می یابد، که به طور بالقوه نشان می دهد که احساسات بازار تحت تأثیر قرار گرفته است. اقدامات هیز.

حرکات استراتژیک هیز

با بررسی پرتفوی متنوع هیز، مشخص شد که او آلتکوین های مختلفی دارد. به غیر از PENDLE، هیز همچنین در ارزهای دیجیتال پیشرو مانند اتریوم (ETH) و همچنین توکن های کمتر شناخته شده مانند WILD، MEOW، USDT، WETH، WBTC، SUSHI و ACH سرمایه گذاری می کند.

قیمت فعلی پندل در بازار می ایستد ۲.۵۴ دلار که نشان دهنده کاهش ۵.۶۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. با این حال، طی ۳۰ روز گذشته، PENDLE رشد چشمگیری را نشان داده است و ۱۱۵.۷۲ درصد افزایش یافته است. این امر بر ماهیت پویای بازار ارزهای دیجیتال تأکید می کند، جایی که نوسانات می تواند در بازه های زمانی نسبتاً کوتاه قابل توجه باشد.

حرکت استراتژیک هیز و سود متعاقب آن بر اهمیت زمان بندی و آگاهی از بازار در فضای ارزهای دیجیتال تاکید می کند. نامی با نفوذ قابل توجه در جامعه رمزنگاری، اقدامات هیز به دقت دنبال می شود و آخرین مانور او باعث ایجاد جنجال در جامعه ارزهای دیجیتال شده است. روندهای بالقوه بازار و تأثیر بازیگران تأثیرگذار بر ارزش دارایی های دیجیتال.

علاقه مندان و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال به دقت تحولات ارزش PENDLE و سبد آلت کوین آرتور هیز را مشاهده می کنند و به دنبال سرنخ ها و بینشی می گردند که می تواند استراتژی های معاملاتی خود را در چشم انداز همیشه در حال تحول ارزهای دیجیتال راهنمایی کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا