اخبار ارز دیجیتال

پس از Arbitrum Airdrop موفقیت آمیز، کیف پول BitKeep از ۱۰ میلیون کاربر گذشت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در ماه مارس، این پلتفرم ادعا کرد که با موفقیت بیش از ۵۶۰۰۰۰ کاربر جدید را جذب کرده است.

BitKeep Wallet، یک راه حل غیرمتمرکز کیف پول دیجیتال چند زنجیره ای، اعلام کرد که تا آوریل بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد. این پلتفرم در ماه های اخیر رشد فوق العاده ای را تجربه کرده است و تنها در ماه مارس به بیش از ۵۶۰۰۰۰ کاربر جدید پیوسته است. افزایش تعداد کاربران را می توان به چندین کمپین موفق با استفاده از بلاک چین های محبوب مانند Arbitrum و Sui نسبت داد.

کمپین Arbitrum BitKeep با موفقیت ARBK را راه اندازی کرد. این توکن بومی ۷۰۸۸۰۰ تراکنش زنجیره ای را ثبت کرده است و برای بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر که در وظایف و فعالیت های مرتبط با کمپین شرکت می کنند پخش شده است. در طول کمپین، ARBK با ARB، توکن بومی رسمی زنجیره آربیتروم، قابل مبادله بود و در نمودار محبوبیت اکوسیستم آربیتروم با ۱۵۰۰۰۰ آدرس نگهدارنده توکن و حجم تعامل ۳۳۰۰۰۰ در رتبه اول قرار گرفت.

پس از موفقیت اخیر BitKeep، صرافی مشتقات ارز دیجیتال Bitget 30 میلیون دلار در این پلتفرم سرمایه گذاری کرده است. در نتیجه سرمایه‌گذاری، BitKeep به کیف پول بیت‌گت تغییر نام می‌دهد، اما به عنوان یک نهاد مستقل هم از نظر عملیاتی و هم از نظر ساختاری به فعالیت خود ادامه می‌دهد. BitKeep روی ایجاد یک اکوسیستم و توکنومیک مستقل تمرکز خواهد کرد و در عین حال از حقوق و منافع دارندگان BitKeeper و BKB موجود در طول فرآیند مهاجرت محافظت خواهد کرد.

بر اساس اعلامیه ارسال شده به کوین تلگراف، BitKeep به گسترش عملکرد مبادله خود با ارائه پشتیبانی زنجیره ای جدید برای Optimism و Conflux Space، و همچنین پشتیبانی غیرمتمرکز ادغام تبادل از سوی Swappi، Camelot و WOO Network ادامه خواهد داد. من در حال برنامه ریزی هستم. BitKeep همچنین با برنامه‌هایی برای کاوش MPC (Multi-Party Computation) و AA (Account Abstraction) قصد دارد محدوده محصولات خود را تقویت کند. علاوه بر این، این شرکت به اشتراک گذاشت که در حال توسعه ویژگی‌های مرتبط با Web3 DID (هویت غیرمتمرکز) و گسترش پشتیبانی از اکوسیستم zk-Rollup است.

مطالب مرتبط: BitKeep جبران خسارت ۸ میلیون دلاری APK اکسپلویت را تکمیل می کند، برندسازی مجدد را اعلام می کند

در ۲۴ مارس، Cointelegraph گزارش داد که ایردراپ اخیر Arbitrum (ARB) توجه زیادی را به خود جلب کرده است. پلتفرم تحلیلی بلاک چین LookonChain گزارش داده است که شکارچیان توکن به ارزش تقریبی ۳.۳ میلیون دلار ARB را در دو کیف پول ادغام کرده اند. اولین کیف پول ۱.۴ میلیون ARB از ۸۶۶ آدرس دریافت کرد که بعداً برای تامین نقدینگی به Uniswap اضافه شد. این مقدار ARB در حال حاضر تقریباً ۲ میلیون دلار ارزش دارد. کیف پول دوم ۹۳۳۳۷۵ ARB از ۶۳۰ آدرس دریافت کرد. این تقریباً معادل ۱.۳۸ میلیون دلار است. این ادغام ها نشان می دهد که برخی از کاربران با جمع آوری مقادیر زیادی توکن ARB از مزایای airdrops استفاده می کنند.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا