اخبار ارز دیجیتال

مدیر دارایی های رمزنگاری BitGo به قصد خرید Prime Trust اشاره می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اگر این معامله انجام شود، زیرساخت‌های Prime Trust با خدمات BitGo «نقشه‌ای یک به یک» می‌شوند و یک شرکت اعتماد دیگر و یک صندوق IRA ارز دیجیتال اضافه می‌شود.

بر اساس اعلامیه در ۸ ژوئن، ارائه‌دهنده زیرساخت کیف پول و متولی دارایی‌های دیجیتال BitGo، نامه‌ای غیر الزام آور برای به دست آوردن ارائه‌دهنده زیرساخت فین‌تک Prime Trust امضا کرده است.

شرایط معامله اعلام نشده است. در صورت بسته شدن این معامله، BitGo راه آهن پرداخت Prime Trust و وجوه IRA ارز دیجیتال را برای گسترش خدمات مدیریت ثروت خود به دست خواهد آورد.

شرکت پرایم تراست نوادا تراست نیز به شبکه شرکت های اعتماد تنظیم شده BitGo در داکوتای جنوبی، نیویورک، آلمان و سوئیس خواهد پیوست. زیرساخت API و شبکه تبادل Prime Trust با سرویس BitGo “نقشه ۱:۱” شده است. طبق بیانیه بیت گو:

“این خرید BitGo را به اولین شرکت دارایی دیجیتال جهانی تبدیل می کند که مجموعه ای از راه حل ها را برای موسسات و پلت فرم های فین تک ارائه می دهد.”

بازار نگهبانی ارزهای دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است، به طوری که ریپل در ماه مه، ارائه دهنده نگهبانی دارایی دیجیتال سوئیس متاکو را به قیمت ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرد. علاوه بر این، پیشرفت های فناوری نیز بر بازار تأثیر می گذارد.

این خرید در حالی صورت می‌گیرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تغییراتی در قوانین پیشنهاد می‌کند که کار را برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال سخت‌تر می‌کند تا به عنوان حافظ وجوه مشتریان خود عمل کنند.

مرتبط: شرکت تابعه Prometheum تأییدیه FINRA را برای نگهداری واجد شرایط دارایی دیجیتال دریافت کرد

طبق گزارش ها، Prime Trust در ماه ژانویه یک سوم کارکنان خود را اخراج کرد. سپس، پس از بحران بانکی در ماه مارس، از طریق شبکه بانک های شریک خود، در نگهداری وجوه مشتریان Binance.US مداخله کرد. سال گذشته، این مرکز یک رسوایی در اورگان، ایالات متحده آمریکا بود که به عنوان منبع اهدای ۵۰۰۰۰۰ دلاری به حزب دمکرات این ایالت شناخته شد، که بعداً مشخص شد که توسط Nishad Singh، مدیر FTX بوده است.

خود Bitgo سال گذشته تقریباً توسط Galaxy Digital به قیمت ۱.۲ میلیارد دلار خریداری شد، اما پس از فسخ قرارداد، علیه گلکسی شکایت کرد.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا