اخبار ارز دیجیتال

BitgetX برای مجوز تبادل در هنگ کنگ به HKVAC می پیوندد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کنسرسیوم دارایی رمزنگاری هنگ کنگ در 31 مه برای ایجاد یک شاخص ارز دیجیتال و خدمات ارزش گذاری تاسیس شد.

BitgetX، زیرمجموعه صرافی ارزهای دیجیتال Bitget در هنگ کنگ، به کنسرسیوم دارایی مجازی هنگ کنگ (HKVAC) که خدمات و شاخص های رتبه بندی ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد، پیوسته است.

HKVAC که در 31 می با Huobi به عنوان اولین عضو راه اندازی شد، دو شاخص ایجاد خواهد کرد. شاخص ارزش بازار ارزهای دیجیتال بزرگ بر اساس 30 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار بر اساس قیمت متوسط ​​7 روزه است که هر سه ماه یکبار با معیارهای دیگر متعادل می شود. در آینده، شاخص‌های مبتنی بر رتبه‌بندی ریسک ارزهای دیجیتال نیز وجود خواهند داشت. فیونا هوانگ، عضو موسس HKVAC اظهار داشت:

“KVAC مفتخر است که توسط BitgetX با تبدیل شدن به یکی از اعضای موسس آن پشتیبانی می شود. این شامل توسعه استانداردهای کنترل نظارتی برای پلت فرم است.” ”

سایر نکات همکاری عبارتند از: هدف آن نه تنها بهبود کیفیت معاملات و ارائه خدمات مدیریت ریسک بهتر به سرمایه گذاران، بلکه ایجاد یک محیط تجاری امن است.

به موازات این خبر، BitgetX تعهد خود را برای تصاحب کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ و طرح مجوز دارایی مجازی (VASP) تکرار کرد. رژیم جدید مجوزهای نظارتی از اول ژوئن در منطقه ویژه اداری اجرایی شد. پاتریک پانگ، بنیانگذار و مدیر عامل BitgetX گفت: ما به ایجاد یک اکوسیستم دارایی دیجیتالی سازگار و ایمن برای بازار جهانی اختصاص داده ایم. ما به ویژه بر ارتقای صنعت Web3 در هنگ کنگ متمرکز هستیم.

هنگ کنگ سال هاست که به طور فعال پذیرش فناوری Web3 را ترویج می کند. SAR اخیراً گروه وظیفه Web3 را به ریاست پل چان وزیر خزانه داری تأسیس کرده است و یات سیو، مدیرعامل برندهای Animoca به عنوان یکی از اعضای موسس آن ملحق شده است.

مجله: ETF رمزنگاری هنگ کنگ در آتش، بایننس به ماوریک هشدار می دهد FOMO، پلی هک: آسیا اکسپرس

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا