🚨 اخبار ارز دیجیتال

تقریبا نیمی از کاربران کریپتو برای بهبود استاندارد زندگی خود سرمایه گذاری می کنند: گزارش

نظرسنجی Bitget صرافی ارزهای دیجیتال بیش از ۱۵۰۰ پاسخ دهنده از ۲۰ کشور جهان را شامل شد.

تقریباً ۵۰ درصد از کاربران ارزهای دیجیتال برای بهبود استانداردهای زندگی روزانه خود در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

بر اساس یک نظرسنجی جدید از صرافی ارزهای دیجیتال Bitget که در تاریخ ۵ اکتبر منتشر شد، ۴۶٪، ۴۴٪ و ۴۱٪ از پاسخ دهندگان در کره جنوبی، کانادا و ترکیه گفتند که هدف اصلی مالی آنها از سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال پاسخ داده شده است که این یک پیشرفت است. در استانداردهای زندگی در همین حال، حدود ۳۶ درصد از پاسخ دهندگان در مالزی و تایوان گفتند که بهبود کیفیت زندگی خانواده‌شان مهم‌تر از آرزوهای دیگر است.

حدود ۲۷ درصد از سرمایه گذاران زن کریپتو در ایالات متحده و ترکیه گفتند که در دارایی های دیجیتال برای تأمین مالی تحصیل فرزندان خود سرمایه گذاری می کنند، در حالی که این رقم در کره جنوبی و ژاپن تنها ۵ درصد است. از نظر میزان سرمایه گذاری، کاربران چینی بالاترین سطح تعامل را نشان دادند، با ۱۸% تخصیص مبالغی بین ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ دلار و ۱۹% دیگر در دارایی های رمزنگاری در محدوده ۱۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کردند. اگرچه چین تجارت کریپتو را ممنوع کرده است، اما مردم چین همچنان می توانند ارزهای دیجیتال داشته باشند و از طریق VPN این ممنوعیت را دور بزنند. این ممنوعیت همچنین شامل اتباع چینی مقیم خارج از کشور نمی شود.

این نظرسنجی از ماه می تا آگوست انجام شد و بیش از ۱۵۰۰ شرکت کننده از ۲۰ کشور اتحادیه اروپا، چین، ژاپن، کره جنوبی، ترکیه، ایالات متحده و کانادا در آن شرکت داشتند.

با وجود ادامه پذیرش، علاقه به ارزهای دیجیتال به دلیل افزایش مقررات و کاهش قیمت ها در برخی از نقاط جهان راکد مانده است. در ۴ آگوست، کوین تلگراف گزارش داد که مالکیت ارزهای دیجیتال در بین بزرگسالان کانادایی بین سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ ۳ درصد کاهش یافته است. بانک مرکزی کانادا اعلام کرد: با توجه به کاهش مشاهده شده در مالکیت آلتکوین، به نظر نمی رسد سرمایه گذاران از بیت کوین به سایر دارایی های رمزنگاری شده روی آورند. این چیزی است که وی در اعلام نتایج تحقیقات گفت.

در سایر نقاط جهان، ۹۹ درصد از نیجریه‌ای‌ها در یک نظرسنجی اخیر، آگاهی از دارایی‌های دیجیتال را گزارش کرده‌اند و ۹۰ درصد از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که قصد دارند در سال آینده روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

مجله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت ۲۵۰۰۰۰ دلار بیت کوین من را به هم ریخت

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا