اخبار ارز دیجیتال

Bitget در بحبوحه رونق ChatGPT 10 میلیون دلار به اکوسیستم Fetch.ai متعهد می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این حرکت در بحبوحه افزایش محبوبیت ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT انجام می شود.

Bitget متعهد شده است ۱۰ میلیون دلار برای توسعه اکوسیستم Fetch.ai، یک صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال که در ۲۷ آوریل اعلام شد، اختصاص دهد.

Fetch.ai زیرساخت هایی را برای ایجاد خدمات مستقل فراهم می کند. محصول اصلی آن شبکه عامل هوش مصنوعی (AI) است، شبکه ای غیرمتمرکز از عوامل مستقل که قادر به انجام وظایف مختلفی مانند تجزیه و تحلیل داده ها و مدل سازی پیچیده مالی است. این پروژه همچنین یک کیف پول هوشمند با اتوماسیون و ادغام با ChatGPT API OpenAI ارائه می دهد. چت ربات هوش مصنوعی در ژانویه ۲۰۲۳، تنها چند ماه پس از راه اندازی، از ۱۰۰ میلیون کاربر گذشت.

Bitget در اظهار نظر در مورد این تعهد، به تبلیغات اخیر هوش مصنوعی ایجاد شده توسط ChatGBPT اشاره می کند و بیان می کند که “پتانسیل این فناوری را برای بهبود بهره وری و خلاقیت انسان گسترش می دهد.” با توجه به ماهیت مشارکت خود با Fetch.ai، Bitget گفت که “مشاوره بازاریابی” و سایر خدمات را برای کمک به ارائه دهندگان زیرساخت های هوش مصنوعی برای گسترش مشارکت های تجاری خود ارائه می دهد.

مطالب مرتبط: بایننس ChatGPT را در Web3 Academy ادغام می کند

به گفته CoinGecko، Bitget در حال حاضر هشتمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان با حجم معاملات روزانه ۹۹۰ میلیون دلار است. این صرافی مستقر در سیشل، به بیش از ۸ میلیون کاربر در بیش از ۱۰۰ کشور و منطقه خدمات ارائه می دهد.

در ۲۰ آوریل، Bitget مجوز قانونی برای ارائه خدمات در لیتوانی دریافت کرد. ماه گذشته، این شرکت ۳۰ میلیون دلار در ارائه دهنده کیف پول چند زنجیره ای BitKeep سرمایه گذاری کرد و به سهامدار کنترل کننده تبدیل شد.

مجلات: ۳ میلیون دلاری OKX Airdrop، ۱ Hour Due Diligence در ۳AC، Binance AI

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا