🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bitget 10 میلیون دلار به پروژه مسئولیت شرکتی Blockchain4Youth اختصاص می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Blockchain4Youth دوره‌هایی را از طریق Bitget Academy ارائه می‌کند و میزبان سخنرانی‌های دانشگاه در موضوعات Web3 است.

در ۴ می، صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال Bitget اعلام کرد که ۱۰ میلیون دلار در مدت پنج سال به پروژه جدید مسئولیت اجتماعی شرکتی خود اختصاص خواهد داد. این پروژه که «Blockchain4Youth» نام دارد، دوره‌ها و گواهی‌های بلاک چین را از طریق آکادمی Bitget ارائه می‌کند و با دانشگاه‌های سراسر جهان برای میزبانی سخنرانی‌های دانشگاه همکاری می‌کند. علاوه بر این، کارکنان Bitget نوشتند:

این پلتفرم همچنین با دیگر شرکت‌های پیشرو در زمینه بلاک چین همکاری می‌کند تا پروژه‌های نوآورانه توسط کارآفرینان جوان را تقویت کند و میزبان هکاتون‌های U30 برای شناسایی امیدوارکننده‌ترین آنها باشد.

Blockchain4Youth در این ماه با مجموعه ای از سخنرانی های دانشگاهی در وب ۳ در دانشگاه های تایوان، ویتنام و تایلند آغاز می شود. دوره های Bitget Academy نیز تقریباً در همان زمان در دسترس خواهند بود. این صرافی می‌گوید که برای مشارکت با مربیان برای ابتکارات جدید خود آماده است. امروز، Bitget نزدیک به ۸ میلیون کاربر در بیش از ۱۰۰ کشور دارد.

بر اساس نظرسنجی اخیر Bitget از بیش از ۲۵۰۰۰۰ پاسخ دهنده، ۴۶ درصد از نسل هزاره در اقتصادهای بزرگی مانند ایالات متحده، چین، ژاپن، آلمان، نیجریه و اندونزی در حال حاضر صاحب ارزهای رمزنگاری شده هستند که متعلق به ۲۵ درصد از Gen X و ۲۱ درصد از Gen Z هستند. . ۸ درصد از بچه های بوم. علاوه بر این، ۲۷ درصد از هزاره ها و ۳۶ درصد از پاسخ دهندگان ژن Z گفتند که مقررات ارزهای دیجیتال را عامل مهمی در هنگام رای دادن به نامزدها می دانند.

در یک اقدام مشابه، خیریه بایننس متعهد شده است که بیش از ۳۰۰۰۰ بورس تحصیلی در سال ۲۰۲۳ ارائه دهد. در آن زمان، بیش از ۸۲۰۰۰ متقاضی علاقه مند به پیوستن به گروه بعدی بودند که نشان دهنده نرخ پذیرش تقریباً ۳۷٪ بود. این سازمان می گوید که از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۸، ۲۳ میلیون دلار به ۳۲ پروژه اجتماعی Web3 اختصاص داده است.

مجله: صرافی ژو سو حجم معاملات ۱۳.۶۴ دلاری را ثبت کرد، هوبی در بحران

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا