اخبار ارز دیجیتال

Bitget صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری Web3 را برای پروژه های رمزنگاری در آسیا راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صندوق جدید Bitget یک سرمایه گذاری اولیه ۱۰۰ میلیون دلاری برای پشتیبانی از پروژه نسل بعدی Web3 دریافت خواهد کرد.

صرافی مشتقات رمزنگاری Bitget صندوق جدیدی را راه اندازی کرده است که بر پشتیبانی از پروژه نسل بعدی Web3 متمرکز است. بر اساس بیانیه تایید شده توسط کوین تلگراف، سرمایه گذاری اولیه ۱۰۰ میلیون دلاری در صندوق سرمایه گذاری خواهد شد.

Bitget می‌گوید که قصد دارد سرمایه‌گذاری‌ها و پروژه‌های دوستدار Web3 در سراسر جهان را تأمین مالی کند. با تیم‌های مجرب با نقشه‌های راه روشن برای مقابله با مشکلات دنیای واقعی، روی پروژه‌های آسیا تمرکز کنید.

واضح است که فضای Web3 به سرعت در حال تکامل است و بسیاری از پروژه‌ها برای پیشبرد چنین توسعه و تبدیل Web3 به پدیده واقعاً جهانی که زمانی Web2 بود، شایسته حمایت هستند. به این ترتیب، صندوق Bitget Web3 به دنبال یافتن پروژه‌هایی خواهد بود که بهترین‌ها را داشته باشند. تاثیر بر این روند.»

مرتبط: چین استانداردهای ملی بلاک چین را تا سال ۲۰۲۵ ارتقا می دهد

به گفته صرافی، شرکای بالقوه در این ابتکار شامل سرمایه‌گذاران خطرپذیر متعددی مانند Foresight Ventures، ABCDE Capital، SevenX Ventures، DAO Maker و Dragonfly Capital هستند. Dragonfly Capital اخیراً از سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلاری در Bitget برای حمایت از گسترش جهانی مداوم خود خبر داده است.

Bitget فاش کرده است که از زمان راه اندازی خود در سال ۲۰۱۸ بیش از ۸۰۰۰۰ معامله گر و ۳۸۰۰۰۰ معامله گر کپی را جذب کرده است. این صرافی قصد دارد در سال ۲۰۲۳ معاملات نقطه ای، لانچ پد و محصولات Bitget Earn خود را گسترش دهد. Bitget اخیراً BitKeep Wallet، یک دروازه دسترسی Web3 با بیش از ۹.۵ میلیون کاربر را به قیمت ۳۰ میلیون دلار خریداری کرد.

در طول بازار نزولی سال گذشته، صرافی همچنین یک صندوق ۲۰۰ میلیون دلاری را برای محافظت از دارایی های کاربران و بازگرداندن اعتماد سرمایه گذار راه اندازی کرد. Bitget قول داده است که ارزش این صندوق را به مدت سه سال تضمین کند. علاوه بر این، صرافی ادعا می‌کند که سیاست‌های سختگیرانه شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) را در سال گذشته اجرا کرده است تا بازیگران بد را از خدمات دور نگه دارد.

مجله: Hodler’s Digest، ۲-۸ آوریل: BTC White Paper در macOS پنهان شد، Binance مجوز AUS را از دست داد، DOGE News

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا