اخبار ارز دیجیتال

Bitget الزامات KYC را با تشدید مقررات جهانی تعیین می کند

اپراتورهای صرافی الزامات جدید KYC را برای کاربران از سپتامبر 2023 وضع خواهند کرد تا از دستورالعمل‌های نظارتی جهانی در حال توسعه پیروی کنند.

صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال مستقر در سیشل Bitget در حال به روز رسانی الزامات خود را با مشتری خود (KYC) به روز می کند تا به کاربران کمک کند تا با دستورالعمل های نظارتی جهانی هماهنگ شوند.

به گفته این شرکت، الزامات جدید KYC برای محافظت از حقوق و منافع کاربران، ایجاد یک محیط تجارت ارز دیجیتال امن، و مطابقت با توصیه‌های نظارتی ناظران مختلف جهانی وضع شده است.

BitGet الزامات تأیید KYC خود را از سپتامبر 2023 تنظیم می کند و از کاربرانی که به تازگی ثبت نام کرده اند باید تأیید KYC سطح 1 را برای دسترسی به خدمات مختلف Bitget، از جمله سپرده ها و تراکنش های ارزهای دیجیتال، تکمیل کنند.

تعهدات KYC Bitget به روز شده است.منبع: Biget

کاربرانی که قبل از 1 سپتامبر برای این پلتفرم ثبت‌نام کرده‌اند، باید تأیید KYC را تا اول اکتبر 2023 تکمیل کنند. اسکناس‌های مبادله مشتقه به کاربرانی که این فرآیند را تا ماه سپتامبر تکمیل نکرده‌اند، امکان واریز، برداشت و معامله را می‌دهد.

با این حال، از اکتبر به بعد، کاربرانی که فرآیند تأیید KYC را طی نکرده‌اند، محدود به برداشت، لغو سفارش‌ها، بازخرید اشتراک، بسته شدن موقعیت‌ها می‌شوند و همچنین از ایجاد سفارش‌های معاملاتی جدید محدود می‌شوند.

مرتبط: Sandbox اقدامات KYC را برای استقرار پروتکل پیاده‌سازی می‌کند

Bitget همچنین گفت که مانند اکثر موسسات مالی اصلی و سازمان‌های تحت نظارت، رویه‌های KYC را برای تأیید هویت مشتریان برای اهداف ارزیابی ریسک اعمال می‌کند.

پلت فرم مستقر در سیشل آخرین صرافی است که اعلام کرده است که خط مشی KYC خود را به روز می کند.

KuCoin الزامات مشابهی را در جولای 2023 وضع کرد و تأیید هویت اجباری را برای همه کاربران جدید مطابق با مقررات جهانی ضد پولشویی (AML) معرفی کرد. کاربرانی که نتوانند چک KYC را تکمیل کنند، نمی توانند به خدمات و محصولات KuCoin دسترسی داشته باشند. کاربران KuCoin ملزم به ارائه نام، شماره شناسایی، عکس شناسنامه و تکمیل فرآیند تشخیص چهره هستند.

OKX همچنین از کاربران می‌خواهد که فرآیند KYC را برای تأیید هویت خود با ضرب‌الاجل ماه سپتامبر مشابه Bitget طی کنند. در حالی که این فرآیند سه مرحله ای منعکس کننده KuCoin است، کاربرانی که قادر به تکمیل فرآیند تأیید نیستند از 21 سپتامبر نمی توانند به خدمات OKX دسترسی داشته باشند.

مجله: “زیبا و عقب مانده”: اولین برداشت های جیمسون لوپ از بیت کوین

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا