🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر Bitget می گوید KYC به حذف کاربران متقلب کمک می کند

گریسی چن، مدیر عامل Bitget، گفت که کاربران باید با فرآیند KYC “کاملاً آشنا” باشند، مگر اینکه فعالیت های غیرقانونی مانند پولشویی انجام دهند.

صرافی ارزهای دیجیتال Bitget علیرغم چالش های ناشی از بازار نزولی رشد قابل توجهی داشته است. در سال ۲۰۲۳، صرافی دو صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری را اعلام کرد. یکی به پروژه های رمزنگاری در آسیا اختصاص داده شده است و دیگری به منظور به حداکثر رساندن تأثیر طولانی مدت شرکت در فضای ارزهای دیجیتال است.

در اجلاس Bitget EmpowerX در سنگاپور، Zhiyuan Sun شرکت Cointelegraph با مدیر عامل Bitget، Gracy Chen صحبت کرد. آن دو در مورد رشد Bitget در طول یک بازار نزولی، توقف توسعه در هنگ کنگ و ایالات متحده، و اینکه چرا فکر می کنند اجرای پروتکل های Know Your Customer (KYC) برای مبادلات مهم است، صحبت کردند.

بحث پانل در رویداد “Bitget” در سنگاپور برگزار شد.منبع: کوین تلگراف

به گفته چن، این شرکت تنها در دو سال ۱۰ برابر اندازه اصلی خود رشد کرده است. چن گفت: دو سال پیش حدود ۱۵۰ کارمند داشتیم و اکنون ۱۵۰۰ کارمند داریم. این مقام اجرایی تاکید کرد که این نتیجه تلاش های چند سال گذشته و تمرکز بر نتایج است. چن توضیح داد:

“ما فکر می کنیم که مانند دویدن در یک ماراتن است. اگر به کارهایی که ما انجام داده ایم و تیم ما نگاه کنید، ما تیمی هستیم که یک عملیات بسیار نتیجه محور را اجرا می کنیم. معلوم می شود که همینطور است.”

مدیران Bitget همچنین به تعدادی از ابتکارات، از برندسازی و عرضه محصولات گرفته تا همکاری با لیونل مسی فوق ستاره فوتبال، به عنوان برخی از دلایل رشد آن در چند سال گذشته اشاره کردند. او افزود: «تا آنجایی که سس مخفی پیش می‌رود، فکر می‌کنم ما به خاطر این کارهایی که انجام می‌دهیم در حال رشد هستیم. چن گفت، در عین حال، رشد آنها را از نظر اقتصادی سالم می کند و به آنها اجازه می دهد در فعالیت های بیشتری شرکت کنند.

مربوط: تایوان مبادلات ارز مجازی خارجی ثبت نشده و غیرمنطبق را محدود می کند

هنگامی که از چن در مورد عدم حضور بورس در دو بازار عمده آمریکا و هنگ کنگ پرسیده شد، چن خاطرنشان کرد که عدم قطعیت نظارتی در ایالات متحده مانع ورود Bigget شده است. او گفت:

ما می‌خواهیم قبل از تصمیم‌گیری برای ارائه خدمات به مشتریان آمریکایی خود منتظر باشیم تا ببینیم چگونه توسعه می‌یابد. این چیزی است که دائماً در حال تغییر است، اما در کوتاه‌مدت فکر نمی‌کنم آنها بتوانند به بازار ایالات متحده خدمت کنند.»

در مورد هنگ کنگ، چن گفت که آنها قبلاً با دولت هنگ کنگ گفتگو کرده اند و در حال حاضر در حال درخواست مجوز برای تبدیل شدن به یک منطقه اداری ویژه هستند.

چن همچنین در مورد اینکه چرا صرافی الزامات KYC اجباری را برای همه کاربران در اول سپتامبر معرفی کرد صحبت کرد. مدیر اجرایی گفت که برخی از کاربران از الزامات جدید ناراضی هستند. با این حال، مدیر اجرایی معتقد است که اجرای KYC راه خوبی برای از بین بردن کاربران «غیرقانونی» است. او گفت:

“ما می توانیم نسبتاً مطمئن باشیم که کاربران ما از نظر مالی کاربران خوبی هستند و هیچ کار غیرقانونی مانند پولشویی انجام نمی دهند. آنها باید نسبتاً با روند KYC راحت باشند.”

به طور جداگانه، مدیر اجرایی معتقد است که KYC اجباری در آینده نزدیک به یک روند در میان صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل خواهد شد.

مجله: DeFi با تست استرس مواجه است، وزارت دادگستری نگران عملیات در صرافی ارز دیجیتال هنگ کنگ بایننس است

نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا