🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bitget از بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری اضافی برای توسعه اکوسیستم خبر می دهد

این اعلامیه به دنبال راه‌اندازی یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری در ماه آوریل با تمرکز بر سرمایه‌گذاری در پروژه‌های رمزنگاری در آسیا صورت گرفت.

پلتفرم مشتقات ارزهای دیجیتال Bitget یک صندوق جدید را با تمرکز بر رشد اکوسیستم و سرمایه گذاری در مبادلات منطقه ای، شرکت های تحلیلی، سازمان های رسانه ای و موسساتی که می توانند به این رشد کمک کنند، اعلام کرده است.

بیت‌گت در اطلاعیه‌ای که برای کوین‌تلگراف ارسال شد، صندوق BitGet EmpowerX را معرفی کرد که ۱۰۰ میلیون دلار برای به حداکثر رساندن «تاثیر بلندمدت» این شرکت در فضای کریپتو سرمایه‌گذاری خواهد کرد. بر اساس این اعلامیه، Bitget معتقد است که تنوع بخشیدن به خدمات خود برای پاسخگویی به نیازهای پایگاه کاربران جهانی، کلید گسترش اکوسیستم رمزنگاری بومی است.

مدیر عامل Bitget، Gracie Chen گفت که این شرکت انتظار دارد در ماه‌های آینده شاهد سرمایه‌گذاری‌ها، ادغام‌ها و ادغام‌های بیشتری باشد زیرا چشم‌انداز تبادل متمرکز با تغییرات نظارتی تکامل می‌یابد.

به گفته چن، این صندوق «گام بزرگ دیگری» در ماموریت شرکت برای تبدیل Bitget به یک پلتفرم جامع است که به نیازهای دائماً در حال تغییر کاربران ارزهای دیجیتال پاسخ می‌دهد. چن گفت: «ما همچنین می‌خواهیم دیگران را در این صنعت توانمند کنیم، زیرا جزر و مد بالا همه کشتی‌ها را بالا می‌برد.

صرافی مشتقات رمزنگاری، صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری Web3 را برای پروژه‌های ارز دیجیتال آسیایی در اوایل سال جاری راه‌اندازی کرد. در ۱۰ آوریل، Bitget اعلام کرد که قصد دارد پروژه‌های Web3-friendly در سراسر جهان را با تمرکز بر پروژه‌های آسیایی با تیم‌های مجرب که برای حل مشکلات دنیای واقعی کار می‌کنند، تأمین مالی کند.

مربوط: Core DAO با Bitget و MEXC برای راه اندازی صندوق اکوسیستم ۲۰۰ میلیون دلاری شریک می شود

در همین حال، کیف پول چند زنجیره ای BitKeep اخیراً پس از اینکه صرافی مشتقات رمزنگاری سهام کنترلی این شرکت را به مبلغ ۳۰ میلیون دلار در ماه مارس به دست آورد، به کیف پول Bitget تغییر نام داد. در ۱۰ آگوست، BitKeep با راه اندازی یک ویژگی درون کیف پول به نام Bitget Swap نام خود را تغییر داد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا