🚨 اخبار ارز دیجیتال

موسس BitFlyer قصد دارد به عنوان مدیرعامل بازگردد و شرکت را به IPO هدایت کند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

علیرغم کناره گیری از سمت مدیرعاملی یوزو به مدت سه سال، یوزو همچنان به تأثیر زیادی بر شرکت که بزرگترین سهامدار شرکت بود، ادامه داد.

یوزو کانو، یکی از بنیانگذاران صرافی ارز دیجیتال BitFlyer در ژاپن، به دنبال بازگرداندن شغل خود به عنوان مدیر عامل در جلسه سهامداران ماه آینده است.

بر اساس گزارش ۲۶ فوریه بلومبرگ، کانو در سال ۲۰۱۹ پس از یک سری اختلافات مدیریتی استعفا داد، اما قصد دارد این شرکت ارز دیجیتال را احیا کند و آن را به عرضه اولیه عمومی (IPO) در چند ماه آینده برساند.

مدیرعامل سابق همچنین گفت که می‌خواهد ژاپن را دوباره در نقشه دنیای ارزهای دیجیتال قرار دهد.

در مصاحبه اخیر، یکی از بنیانگذاران bitFlyer گفت: “ما قادر خواهیم بود در صحنه بین المللی رقابت کنیم.

کانو در ۲۷ فوریه یک پست بلومبرگ را با ۱۱۱۵۰۰ دنبال کننده توییتر خود به اشتراک گذاشت. سس: توییتر.

طبق مصاحبه‌ها، در صورت بازگشت، یک استیبل کوین را به پلتفرم معاملاتی خود معرفی می‌کند، عملیات صدور توکن، بلاک‌چین «miyabi» بیت‌فلایر منبع باز ایجاد می‌کند و قصد دارد در ماه‌های آینده یک IPO را دنبال کند.

کانو که پس از بازنشستگی همچنان ۴۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار داشت، توضیح داد که در طول مدتی که به عنوان مدیر عامل شرکت نبود، bitFlyer عرضه محصولات و خدمات نوآورانه را متوقف کرد و در تلاش است تا آن را تغییر دهد.

او ادعا کرد که این “شرکتی است که هیچ چیز جدیدی ایجاد نمی کند.”

bitFlyer با بیش از ۲.۵ میلیون حساب، یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در ژاپن است. برخی از رقبای آن مانند Kraken اخیراً اعلام کردند که فعالیت خود را در ژاپن در ۲۸ دسامبر ۲۰۲۲ پایان می دهند، در حالی که Coinbase فعالیت خود را در ژاپن در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ متوقف کرد.

مربوط: بازوی بلاک چین صرافی bitFlyer ژاپن خدمات مشاوره ای را راه اندازی کرد

بسیاری از مشکلات مدیریتی که این شرکت تجربه کرده است تا حدی به دلیل فشارهای نظارتی است که توسط آژانس خدمات مالی ژاپن در سال ۲۰۱۸ به عنوان ابزاری برای اتخاذ سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تر پولشویی اعمال شده است.

او افزود که از زمانی که بزرگترین سهامدار BitFlyer، کانو، به کاستی های آنها اشاره کرد، چندین مدیر عامل آمده اند و رفته اند.

این مسئولیت من است که به مشکلات اشاره کنم و تقاضای بهبود کنم.» […] کسانی را که باعث دردسر می شوند، گزارش های نادرست می دهند یا از وظایف خود کوتاهی می کنند، سرزنش کنید. ”

با این وجود، مدیرعامل سابق بر این باور است که “مقررات بسیار سختگیرانه” موجود به عنوان “الگویی برای بقیه جهان” عمل خواهد کرد.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا