🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bitfinex Securities السالوادور مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال را در السالوادور دریافت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مجوز اعطا شده توسط کمیسیون ملی دارایی های دیجیتال السالوادور به Bitfinex Securities اجازه می دهد تا دارایی های ثانویه را بر روی یک پلت فرم تنظیم شده منتشر و تجارت کند.

بورس دارایی دیجیتال Bitfinex Securities السالوادور مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال را تحت قانون جدید صدور دارایی دیجیتال السالوادور که در ژانویه ۲۰۲۳ توسط مجمع ملی السالوادور تصویب شد، دریافت کرده است. کشور آمریکای مرکزی

براساس این اعلامیه، مجوز اعطا شده توسط کمیسیون ملی دارایی های دیجیتال السالوادور در ۱۱ آوریل، Bitfinex Securities السالوادور را به “اولین پلت فرم دارایی دیجیتال بین المللی جهان که به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال مجوز دارد” در السالوادور تبدیل کرده است.سالوادور

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex، گفت: مجوز «به Bitfinex Securities اجازه می‌دهد تا دارایی‌هایی را با حقوق و تعهدات کاملاً تعریف‌شده منتشر و معامله کند، همانطور که در رژیم جدید نظارتی دارایی دیجیتال مشخص شده است.» ما می‌توانیم معامله بعدی را تسهیل کنیم.

در این اطلاعیه ادعا شده است که Bitfinex Securities السالوادور تازه تاسیس السالوادور یک پلتفرم تنظیم شده برای شرکت ها در سراسر جهان برای انتشار دارایی های دیجیتال مانند سهام، اوراق قرضه و سایر ابزارهای مالی فراهم می کند. این فرصتی منحصر به فرد برای مشاغل و افراد فراهم می کند تا از مزایای صدور، سرمایه گذاری و تجارت دارایی های دیجیتال در محیط نظارتی مطلوب السالوادور استفاده کنند.

Bitfinex Securities السالوادور به طور مستقل از پلت فرم فعلی Bitfinex Group، Bitfinex Securities AIFC، که توسط Bitfinex Securities Limited مدیریت می شود، عمل می کند.

مطالب مرتبط: چرا مارجین ۱۲۰۰۰ بیت کوین من برای مدت طولانی در Bitfinex بسته شد و چرا روی قیمت BTC تأثیری نداشت؟

Bitfinex به گسترش دامنه جهانی خود ادامه می دهد. در سال ۲۰۲۲، پلتفرم توکن امنیتی Bitfinex در قزاقستان راه اندازی شد. پلتفرم توکن امنیتی (STO) توسط Bitfinex که در سپتامبر ۲۰۲۱ اعلام شد، اکنون تحت نظارت مرکز مالی بین المللی آستانه (AIFC) در قزاقستان است.

السالوادور، اولین کشوری که بیت کوین (BTC) را به عنوان یک مناقصه قانونی تأسیس کرد، به مسیر خود برای تبدیل شدن به یک هاب دوستدار فناوری ادامه می دهد. در ۱ آوریل، کوین تلگراف گزارش داد که این کشور تصمیم گرفته است که همه مالیات ها را بر روی نوآوری های فناوری حذف کند. نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور معتقد است که کاهش الزامات مالیاتی توسعه فناوری را تشویق می کند.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا