🚨 اخبار ارز دیجیتال

مشارکت با Bitfinex پذیرش کریپتو را در آمریکای لاتین هدایت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Bitfinex سرمایه گذاری جدیدی را در یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در شیلی برای ترویج پذیرش ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین اعلام کرده است.

پلتفرم دارایی دیجیتال Bitfinex شراکت جدیدی با صرافی های محلی در آمریکای لاتین را به عنوان بخشی از تلاش بزرگتر برای ایجاد پذیرش گسترده تر در منطقه اعلام کرده است.

در ۲۴ می، Bitfinex سرمایه گذاری جدیدی در OrionX، یکی از صرافی های پیشرو ارزهای دیجیتال شیلی، اعلام کرد. بر اساس این اطلاعیه، مشارکت بین این دو شرکت دارایی دیجیتال با هدف حمایت از برنامه‌های آموزشی محلی، همراه با تلاش‌های آن‌ها در آزادی اقتصادی و فراگیری است.

این تنها یک ماه پس از آن است که Bitfinex Securities El Salvador مجوز فعالیت در السالوادور را توسط کمیسیون ملی دارایی های دیجیتال برای صدور و تجارت دارایی های ثانویه از طریق یک پلتفرم مطابق با مقررات محلی دریافت کرد. این یک مازاد است.

این صرافی همچنین اخیراً از یک بوت کمپ سه هفته‌ای در پاراگوئه برای زنان برای یادگیری مهارت‌های اولیه کدنویسی حمایت مالی کرده است.

آمریکای لاتین در سال گذشته به یک بازار رو به رشد در صحنه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است و همچنان توجه سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب می کند.

بر اساس شاخص پذیرش جهانی Chainalysis در سال ۲۰۲۲، آمریکای لاتین ۹.۱ درصد از ارزش جهانی ارزهای دیجیتال دریافت شده در سال ۲۰۲۲ را به خود اختصاص داده است. این منطقه به عنوان بزرگترین بازار ارزهای دیجیتال در رتبه هفتم قرار گرفت.

مربوط: Foresight Ventures 10 میلیون دلار اضافی را به شتاب دهنده Web3 متعهد می کند

همان گزارش Chainalysis نشان داد که پنج کشور از ۳۰ کشور برتر در این شاخص شامل برزیل (هفتم)، آرژانتین (۱۳)، کلمبیا (۱۵)، اکوادور (هجدهم) و مکزیک (۲۸) او همچنین بر تمرکز خود بر آمریکای لاتین تأکید کرد.

در ماه مارس، Coinbase گسترش خدمات خود را در برزیل از طریق مشارکت با خدمات محلی، از جمله پشتیبانی ۲۴ ساعته مشتری به زبان پرتغالی و فرآیند ورود آسان‌تر اعلام کرد.

ماه گذشته در آرژانتین، تنظیم‌کننده اوراق بهادار محلی یک شاخص آتی بیت‌کوین را تأیید کرد که ظاهراً اولین در آمریکای لاتین است.

همچنین در آرژانتین، در ۱۹ مه، یک مشارکت جدید بین ناشر استیبل کوین تتر و پلتفرم داخل و خارج از رمپ KryptonMarkets امضا شد تا از معاملات USDT در بازار مرکزی آرژانتین پشتیبانی کند.

مجله: ممیزی های رمزنگاری و پاداش های باگ شکسته شده اند: در اینجا نحوه رفع آنها آورده شده است

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا