اخبار ارز دیجیتال

Bitfarms وام معوقه را با BlockFi به مبلغ ۷.۷۵ میلیون دلار تسویه می کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک شرکت استخراج بیت کوین مستقر در تورنتو از ژوئن ۲۰۲۲ تقریباً ۸۵ درصد بدهی خود را کاهش داده است.

Bitfarms ماینر بیت کوین (BTC) تعهدات بدهی خود را با BlockFi تسویه کرد و به یک رابطه کوتاه مدت با یک وام دهنده ورشکسته ارز دیجیتال پایان داد.

در ۹ فوریه، Bitfarms اعلام کرد که بدهی ۲۱ میلیون دلاری خود را با BlockFi با پرداخت نقدی ۷.۷۵ میلیون دلاری تسویه کرده است. هفته‌ها پس از هشدار Bitfarms در مورد احتمال عدم پرداخت وام‌های BlockFi، توافق صورت گرفت.

جف لوکاس، مدیر مالی Bitfarms گفت:

رابطه Bitfarms با BlockFi در اطراف شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت آن، Backbone Mining Company، در ایالت واشنگتن متمرکز است. Backbone Mining در فوریه ۲۰۲۲ ۳۲ میلیون دلار وام تامین مالی تجهیزات از BlockFi دریافت کرد. تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳، اصل و بهره معوقه وام ها بالغ بر ۲۱ میلیون دلار بود.

پس از تسویه حساب، تمامی دارایی های Backbone از جمله ۶۱۰۰ ماینر تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

Cointelegraph در ۱۳ ژانویه گزارش داد که Bitfarms به دنبال تغییر قرارداد وام خود با BlockFi است تا “شرایط مطلوب تر” را دریافت کند و تعهدات Backbone Mining را کاهش دهد. خط اعتباری اولیه در برابر دارایی‌های ماینینگ ستون فقرات، مانند تجهیزات ماینینگ و برخی از بیت‌کوین‌های تولید شده توسط دکل، تضمین شد. دارایی های پشتوانه وام های Backbone Mining در طول بازار نزولی به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

مربوط: Blockstream 125 میلیون دلار برای تامین مالی عملیات استخراج بیت کوین گسترده جمع آوری می کند

BlockFi در ۲۸ نوامبر، تنها چند هفته پس از سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX، برای ورشکستگی فصل ۱۱ اقدام کرد. به نظر می‌رسید که سرنوشت آن به سلامت امپراتوری رمزنگاری Sam Bankman-Fried مرتبط باشد، زیرا وام دهنده یک بسته نجات ۲۴۰ میلیون دلاری از FTX US در جولای ۲۰۲۲ دریافت کرد.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا