🚨 اخبار ارز دیجیتال

BitDAO پیشنهادهای بهینه سازی و برندسازی توکن BIP-21 را تصویب می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پیشنهادی برای متحد کردن برندها بین شبکه Mantle و BitDAO با حمایت گسترده به تصویب رسید.

توکن BIT به زودی دستخوش تغییر نام تجاری می شود تا تبدیل به Mantle شود. این اقدام با اکثریت آرا در ۱۹ مه علیه پیشنهادی برای بهینه سازی توکن ها قبل از راه اندازی شبکه اصلی لایه ۲ تصویب شد.

همانطور که Cointelegraph در ۱۲ مه گزارش داد، پیشنهاد BIP-21 با هدف یکپارچه سازی اکوسیستم BitDAO بر اساس اصل “یک برند، یک توکن” بود. اکنون پس از تصویب، گزارش شده است که ۲۳۵ میلیون بیت رای موافق و ۹۸۸ بیت رای مخالف داده اند که در نهایت توکن های BIT تبدیل به MANTLE شدند. به گزارش AMA به نقل از پست وبلاگ Mantle:

“بسیاری از مردم انتظار داشتند توکن گاز دیگری وجود داشته باشد، اما کاربرد روزافزون $BIT را درک نکردند. کار می کند.”

تاریخ مشخصی برای تبدیل فاش نشده است، اما پست وبلاگ بیان می‌کند که تبدیل قبل از اجرای شبکه اصلی Mantle Layer 2 انجام می‌شود تا دارندگان مجبور نباشند هزینه‌های گاز مرتبط با تبدیل را بپردازند.

گزارش شده است که تغییرات پیشنهادی تاثیری بر حاکمیت ندارد. با توجه به متن عکس فوری BIP-21، این تغییرات فقط “تغییرات برند آرایشی” هستند. بر اساس این پیشنهاد، لازم است اختلالات به حداقل برسد، برندها متحد شوند و اکوسیستم BitDAO قبل از راه اندازی شبکه اصلی بهینه شود.

مربوط: MakerDAO از نقشه راه ۵ مرحله‌ای که شامل بودجه پروژه‌های AI منبع باز است رونمایی کرد.

BitDAO در سال ۲۰۲۱ پس از تکمیل یک دور سرمایه گذاری ۲۳۰ میلیون دلاری توسط سرمایه گذار میلیاردر پیتر تیل تاسیس شد. دیگر سرمایه‌گذاری‌های مطرح او شامل فیس‌بوک (اکنون متا)، AirBnB، LinkedIn و Stripe و غیره است. بخشی از آن توسط کمک مالی ByBit، یک صرافی ارز دیجیتال واقع در دبی، پشتیبانی می شود.

با توجه به پیشنهاد BIP-21، گام بعدی Mantle احتمالاً اجرای شبکه اصلی خواهد بود. با توجه به AMA فوق الذکر، “این پیشنهاد و اجرای آن راه اندازی شبکه اصلی Mantle را به تاخیر نمی اندازد.”

در زمان انتشار، به نظر می رسد که شبکه اصلی Mantle’s Layer 2 قرار است در “Q2 2023” راه اندازی شود. در همین حال، طبق AMA، “تیم ها و اعضای جامعه به مطالعه فرآیندهای تبدیل توکن بالقوه ادامه خواهند داد.”

مجله: خطرات قانونی درگیر شدن با DAOنویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا