🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ATH جدید این آخر هفته؟ مدیر عامل Blockstream، آدام بک، این امکان را توضیح می دهد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آدام بک، ماکسیمالیست بیت کوین، سایفرپانک و رئیس بلاک استریم، که شخصاً با ساتوشی ناکاموتو مکاتبه می کرد و این روزها بسیاری معتقدند ساتوشی است، پیش بینی صعودی قیمت بیت کوین را منتشر کرد. بک انتظار دارد این آخر هفته اتفاق بیفتد و معتقد است که این می تواند بهترین زمان برای یک رکورد جدید در تاریخ باشد.

بک می گوید بیت کوین می تواند قبل از دوشنبه به ATH جدید برسد

بک، نام معروف دنیای بیت کوین، توییتی منتشر کرد با این فرض که بیت کوین احتمالاً در آخر هفته طولانی عید پاک به یک اوج قیمت تاریخی جدید می رسد.

Back دلایل این فرصت صعودی را به اشتراک گذاشت: بازارهای سنتی (حتی آنهایی که سهام مبتنی بر BTC معامله می کنند) تعطیل خواهند شد، بنابراین «GBTC نمی تواند به دلیل ورشکستگی رها شود» در حالی که «Coinbase به عنوان یک «شکن مدار» سقوط نخواهد کرد. حجم کمتر است.» در اینجا Backs به سقوط Coinbase اشاره دارد که جامعه ارزهای دیجیتال در پایان فوریه شاهد آن بود.

دلیل نهایی ذکر شده توسط Back که می تواند به صعود بیت کوین به بالاترین سطح جدید کمک کند این است که بیت کوین تنها به سه شمع ۱۰۰۰ دلاری روزانه نیاز دارد تا از بالاترین قیمت ۷۳۷۵۰ دلاری که در ۱۴ مارس به دست آمده بود عبور کند.

آخرین نقل قول از فیلم جدید “تلماسه”: “تیغه آهسته سپر را سوراخ می کند.”


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا