اخبار ارز دیجیتال

همبستگی بیت کوین با S&P 500 با شکست BTC شاخص در بازده هفتگی کاهش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • BTC و ETH S&P 500 را شکست داده و از آن جدا می شوند
  • بهترین زمان بازار بعدی بیت کوین توسط تحلیلگر اعلام شد

Santiment، گردآورنده داده‌های زنجیره‌ای، توییتی منتشر کرد و گفت که دو ارز دیجیتال بزرگ در بازده هفتگی به میزان قابل توجهی از شاخص S&P 500 پیشی گرفته‌اند.

این اتفاق پس از آن رخ داد که بیت کوین در صرافی Coinbase به بالاترین حد حماسی جدید ۷۰,۱۹۹ دلاری رسید و اتریوم نیز یک رالی بزرگ داشت و تقریباً به ۳,۴۰۰ دلار رسید.

BTC و ETH S&P 500 را شکست داده و از آن جدا می شوند

Santiment توییت کرد که بیت کوین و اتریوم به طور قابل توجهی از S&P 500 از نظر بازدهی در این هفته بهتر عمل کرده اند: BTC +10٪ افزایش یافته است، Ethereum +14.7٪ است، در حالی که شاخص سهام ذکر شده فقط +۰.۵٪ افزایش یافته است.

تیم تحلیلی تاکید کرد که بیت کوین و اتریوم در حال حاضر با “همبستگی اندک و یا بدون سهام” روبرو هستند، بنابراین سرمایه گذاران امیدوارند این روند صعودی ادامه یابد.

Santiment ادامه می دهد: در حالی که بیت کوین به بالاترین حد تاریخی خود رسیده است، درصد بحث ها در مورد BTC در رسانه های اجتماعی نسبتا بالا باقی مانده است و در حال حاضر ۲۷.۵٪ است. اما این ارزش با سطوح هنگفتی که در زمانی که بیت کوین بیش از یک هفته پیش از ۶۰۰۰۰ دلار فراتر رفت، بسیار متفاوت است. Santiment به این نتیجه رسید که این نشانه خوبی است، زیرا FOMO (ترس از دست دادن) و حرص و آز همیشه مهمترین سیگنال هستند.

یکی دیگر از نشانه های مثبت برای بیت کوین که Santiment به آن اشاره کرد این است که بسیاری از کیف پول های بیت کوین که قبلا غیر فعال بودند، به سرعت شروع به بازگرداندن بیت کوین خود به گردش می کنند. توییت بیان می‌کند که این تقریباً برای هر بازار صعودی نیز صادق است. این نشان می دهد که بیت کوین به رشد خود ادامه می دهد تا زمانی که بیت کوین دوباره به سرخوشی سلطنتی برسد و رکود سکه بار دیگر به ارز دیجیتال پرچمدار ضربه بزند.

بهترین زمان بازار بعدی بیت کوین توسط تحلیلگر اعلام شد

علی مارتینز، تحلیلگر و معامله گر محبوب ارزهای دیجیتال در X به اشتراک گذاشت که از لحاظ تاریخی چقدر طول کشیده است تا بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ، به یک بالاترین بازار جدید برسد.

مارتینز معتقد است که بیت کوین به طور کلی به حدود یک سال یا کمی کمتر (به طور دقیق هشت تا یازده ماه) نیاز دارد تا به این نقطه برسد. بنابراین، طبق تحلیل وی، اوج بعدی بازار بیت کوین در مقطعی بین نوامبر ۲۰۲۴ و فوریه ۲۰۲۵ خواهد بود.

بیت کوین که روز جمعه به ATH 70200 دلار رسید، ۲.۵۸ درصد بهبود یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۶۸۴۰۰ دلار تغییر می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا