🚨 اخبار ارز دیجیتال

معکوس شدن حماسی قیمت بیت کوین (BTC) می تواند ۵۶۹۷۰ دلار را هدف قرار دهد، در اینجا چیزی است که لازم است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، پس از یک دوره عقب نشینی پس از کاهش اشتیاق ETF، نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد. در یک بازگشت شگفت انگیز، بیت کوین برای اولین بار از ۱۲ ژانویه از ۴۴۰۰۰ دلار گذشت.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۴.۳۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴۷۱۶ دلار معامله می شد. بهبود قیمت بیت کوین آن را در مسیری قرار می دهد که سطوح مقاومت کلیدی را در ۴۷۳۶۰ دلار و ۵۶۹۷۰ دلار به چالش بکشد.

در تحلیل اخیر X، تحلیلگر کریپتو علی در حالی که بیت کوین برای یک حرکت بزرگ آماده می شود، سطوح حمایت و مقاومت مهم را برجسته می کند.

به گفته علی، به نظر می رسد محدوده قیمت ۴۲۵۶۰ دلار یک سطح حمایتی قوی برای بیت کوین باشد و با توجه به اینکه ۱.۰۲ میلیون بیت کوین آخرین بار در این محدوده معامله شده است، غیرعادی است که بیت کوین به زیر این سطح حمایت مهم در آینده سقوط کند.

همانطور که در آخر هفته گزارش شد، علی محدوده قیمت ۴۲۵۶۰ دلار را به عنوان مهم ترین حوزه مورد علاقه بیت کوین تا به امروز توصیف کرد و با اشاره به حجم بالای BTC معامله شده در این محدوده اشاره کرد.

برعکس، اگر بیت کوین بالاتر از منطقه پشتیبانی ۴۲۵۶۰ دلار باقی بماند، سطوح مقاومت اصلی برای تماشا ۴۷۳۶۰ دلار و ۵۶۹۷۰ دلار است.

سایر تحلیلگران سطح ۴۷۰۰۰ دلار را به عنوان مانع بزرگ بعدی برای بیت کوین فراتر از قیمت فعلی آن شناسایی کرده اند. اگر از این سطح فراتر رود، بیت کوین می تواند سطح ۵۶۹۷۰ دلار را هدف قرار دهد.

اوایل هفته، یکی از بنیانگذاران Glassnode، که با نام “Negentropic” در X شناخته می شود، خاطرنشان کرد که حرکت BTC منعکس کننده بهبود مداوم پس از یک عقب نشینی قابل توجه است. با نگاهی به آینده، او انتظار دارد که بیت کوین به مرزهای بالای محدوده تثبیت بالقوه خود بین ۴۰۰۰۰ تا ۴۷۰۰۰ دلار برسد.

بیت کوین به سمت ۴۵۰۰۰ دلار می رود. تحلیلگران چه می گویند؟

بیت کوین در معاملات روز پنجشنبه به ۴۴۹۰۰ دلار رسید که بالاترین سطح آن از ۱۲ ژانویه، یک روز پس از شروع معاملات نقدی صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده بود. اگر بیت کوین امروز در سبز بسته شود، برای چهار روز با شکست MA50 روزانه در ۴۳۰۱۱ دلار افزایش یافته است. با این موفقیت، انتظارات خوبی برای قیمت بیت کوین ایجاد شد.

با توجه به این متیو هایلندیکی از تحلیلگران رمزارز فکر می کند که بسته شدن هفتگی بالای ۴۴۰۰۰ دلار می تواند یک تغییر کامل بازی باشد و چند روز آینده می تواند مسیر بعدی بیت کوین را تعیین کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا