🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر هشدار داد که حرکت بزرگ بیت کوین می تواند باعث انحلال ۱ میلیارد دلار خرس های بیت کوین شود

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از بنیانگذاران Glassnode، که در X با نام “Negentropic” شناخته می شود، در مورد قیمت بیت کوین صحبت می کند.

بنیانگذار Glassnode افکار خود را در یک توییت جدید به اشتراک گذاشت و تأکید کرد که نقدینگی برای قیمت BTC کلیدی است. او تحلیل خود را ارائه می دهد و بیان می کند که افزایش اخیر بیت کوین به بالای ۴۲۲۰۰ دلار، نقدینگی را برای موقعیت های خرید با انگیزه خنثی فراهم می کند.

او می‌گوید در حال حاضر قیمت بیت‌کوین برای پر کردن شکاف نقدینگی بالای ۴۲۰۰۰ دلار در حال حرکت است که نشان‌دهنده نوسانات احتمالی و انحلال تقریباً ۶۵۹ میلیون دلار است.

بر این اساس، منفی گرا این دیدگاه را ارائه می دهد که حرکت صعودی می تواند باعث انحلال ۱ میلیارد دلاری در موقعیت های فروش کوتاه شود و به طور بالقوه بازار را به سمت بالا سوق دهد. این سناریو می‌تواند باعث ایجاد «فشار کوتاه» شود، که زمانی رخ می‌دهد که قیمت یک دارایی به شدت افزایش می‌یابد زیرا تعداد زیادی از فروشندگان کوتاه‌مدت مجبور به خروج از موقعیت خود می‌شوند.

این چشم انداز صعودی با کاهش فشار فروش از سوی سرمایه گذارانی که از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) سود می برند، سازگار است.

به نظر می رسد جریان خروجی GBTC در روزهای اخیر کند شده است و بانک مرکزی چین از تزریق ۱۴۰ میلیارد دلاری به سیستم مالی خبر داد.

بنیانگذار Glassnode در توییت قبلی اعلام کرد که افزایش نقدینگی زمانی آغاز شد که چین تلاش کرد از بازارهای خود با نقدینگی عظیم حمایت کند. او معتقد است که این می تواند کاتالیزوری باشد که بازارهای ارزهای دیجیتال و سهام را به نیمه اول سال ۲۰۲۴ سوق می دهد.

بیت کوین می تواند در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ به ۵۰۰۰۰ دلار برسد

بیت کوین در ۲۸ ژانویه به ۴۲۸۳۹ دلار افزایش یافت و در زمان انتشار به ۴۲۰۰۰ دلار کاهش یافت. آخرین اقدام قیمت بیت کوین بخشی از یک رالی بهبودی است که هفته گذشته پس از کاهش به ۳۸۵۰۰ دلار آغاز شد.

مارکوس تیلن ۱۰ برابر تحقیق او پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین تا پایان سه ماهه اول به ۵۰۰۰۰ دلار برسد.

بیت کوین اندکی به زیر سطح مقاومت کوتاه‌مدت ۴۲۸۰۰ که کانال روند نوامبر-ژانویه نشان می‌دهد افزایش یافته است. در حالی که منطقه ۴۳۰۰۰ تا ۴۴۰۰۰ احتمالاً به یک منطقه مقاومت جزئی تبدیل خواهد شد، ما انتظار داریم که بیت‌کوین از این سطح عبور کند و ۵۰۰۰۰+ را پس بگیرد. تا پایان این سه ماهه به سطح برسد.» تیلن روز دوشنبه در توییتی گفت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا