اخبار ارز دیجیتال

بیت کوینرها در حال انباشته شدن هستند: عرضه بیت کوین غیرفعال به بالاترین حد خود می رسد

با ادامه خروج بیت کوین از صرافی ها، آدرس های بیت کوین غیر فعال در حوزه های زمانی 1 ساله، 3 ساله و 5 ساله به بالاترین حد خود رسید.

داده های زنجیره ای نشان می دهد که دارندگان بیت کوین (BTC) در حال انباشت بیت کوین هستند، دارایی های صرافی در پایین ترین سطح خود در یک سال گذشته است و درصد عرضه غیرفعال بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است.

طبق آخرین نمودار فعال Glassnode از عرضه بیت کوین، بیت کوین غیرفعال که طی 1، 3 یا 5 سال از آدرسی جابجا نشده است، در بالاترین حد خود از جولای 2023 قرار دارد.

این معیارها توسط تجزیه و تحلیل بیت کوین Coinmarketcap منعکس می شود که آدرس های کیف پول را بر اساس مدت زمانی که بیت کوین نگه می دارند ردیابی می کند. تخمین زده می شود که 69٪ یا 36.8 میلیون آدرس BTC را برای بیش از یک سال نگه داشته اند.

منبع: Coinmarketcap Bitcoin Analysis.

نمودار CryptoQuant همچنین نشان دهنده کاهش مداوم خروج بیت کوین از صرافی ها از ژوئیه 2021 است و انتظار می رود کمی بیش از 2 میلیون بیت کوین در صرافی ها باقی بماند.

منبع: CryptoQuant.

ردیاب صرافی بیت کوین Coinglass مقدار BTC در گردش توسط صرافی های متمرکز اصلی را تجزیه و تحلیل می کند.

نگهداری بیت کوین در صرافی های ارزهای دیجیتال. منبع: شیشه سکه.

بایننس با حدود 543281 بیت کوین در صدر فهرست قرار گرفت، اما این صرافی طی 30 روز گذشته شاهد خروج بیت کوین قابل توجهی بوده است. ماه گذشته 21645 بیت کوین از بایننس برداشت شد.

Coinbase Pro با موجودی بیت کوین 435530 بیت کوین در رتبه دوم لیست قرار دارد و صرافی مستقر در ایالات متحده شاهد خروج 3612 بیت کوین از پلتفرم خود در 30 روز گذشته بوده است.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین در آستانه نصف شدن سال 2024 به بالاترین حد خود رسید – پیش بینی های جدید

OKX تنها صرافی در بین 10 صرافی برتر است که در 30 روز گذشته جریان های ورودی قابل توجهی بیت کوین را ثبت کرده است، با 4630 بیت کوین در ماه گذشته.

مفسران و تحلیلگران بازار پیش‌بینی‌های بزرگی در مورد ارزش بالقوه بیت‌کوین پیش از نصف کردن پاداش استخراج چهارم و مورد انتظار برای سال ۲۰۲۴ انجام می‌دهند.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شود

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا