اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین یو یو روی داده های کلان ایالات متحده در حالی که قیمت بیت کوین ۱۷۰۰۰ دلار مجدداً آزمایش می شود

نوسانات قیمت بیت کوین نشان می دهد که حقوق و دستمزد غیرکشاورزی و نرخ بیکاری به دلار آمریکا به نفع گاوهای بیت کوین کاهش یافته است.

بیت کوین (BTC) در گشایش وال استریت در ۶ ژانویه پس از ناامید شدن گاوهای دارایی های ریسک از آخرین داده های اقتصادی ایالات متحده، نوسانات را افزایش داد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

تحلیلگر: قیمت بیت کوین به سمت ۱۷۰۰۰ دلار تست مجدد

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD در Bitstamp به ۱۶۶۶۹ دلار کاهش یافته است که منجر به حقوق و دستمزد غیرکشاورزی و بیکاری می شود.

هر دو انتظارات را پشت سر گذاشتند، با پیامدهای متفاوتی که فدرال رزرو در مورد تداوم سیاست های انقباضی پولی فضایی برای مانور دارد.

در هفته‌ها و ماه‌های آینده، بیت‌کوین، ارزهای دیجیتال و دارایی‌های ریسک گسترده‌تر می‌توانند در مراحلی کاهش یابند و افزایش نرخ‌های بهره این شتاب را کاهش می‌دهد.

“انتظار تست ۱۷۰۰۰ دلار”، منبع تجزیه و تحلیل زنجیره ای، نشانگرهای مواد من نوشته ام به عنوان بخشی از واکنش در شبکه های اجتماعی.

نمودار ضمیمه دفترچه سفارش BTC/USD بزرگترین صرافی جهانی، Binance را نشان می‌دهد که نقدینگی بیشتری هم برای پیشنهادها و هم برای درخواست‌ها دارد.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

پیش از این، Cointelegraph در مورد وضعیت رفتار دفترچه سفارش گزارش داده بود که نشان دهنده ادامه احتمالی محدوده ۱۶۰۰۰ دلار تا ۱۷۰۰۰ دلار است.

مفسر مشهور Tedtalksmacro می گوید: «بازار پس از چاپ دیروز برای اعداد داغ آماده بود. اضافه درباره حقوق غیر کشاورزی.

با این حال، آنها در مورد بیکاری خیلی مثبت نیستند، ادعا کردن برعکس، اعداد بهتر از حد انتظار ممکن است فدرال رزرو را تشویق به ادامه رویکرد محدودتر کند.

او در توییتر خود نوشت: «نه آن چیزی که گاوها می‌خواهند در حال حاضر ببینند – بیکاری زیر نقطه چسبندگی -> نرخ‌های بالاتر برای روایت طولانی‌تر را تغذیه می‌کند.

شرط CPI به نفع کاهش سرعت فدرال رزرو است

در خارج از ایالات متحده، داده های تورم از اتحادیه اروپا نیز روحیه را تقویت کرده است و به روند نزولی در شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) اشاره می کند.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین در حال شکستن حرکت های بزرگ است؟تحلیلگر پیشنهاد می کند که بیت کوین ممکن است کاهش یابد

مایکل، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازرگانی Eight، گفت: «CPI یورو در مقابل انتظار ما ۹.۶ درصد، ۹.۲ درصد بود که به این معنی است که تورم با کاهش به ۰.۹ درصد در یک ماه آرام شده است.» Van de Poppe گفت. پاسخ داد.

بر اساس ابزار FedWatch گروه CME، قرار است هفته آینده CPI ایالات متحده برای دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شود و انتظارات برای افزایش بعدی نرخ بهره فدرال رزرو در حال حاضر به ۲۵ نقطه مبنا تغییر کرده است.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو منبع: گروه CME

S&P 500 و Nasdaq Composite Index به ترتیب ۱% و ۰.۶% افزایش یافتند و سهام ایالات متحده در روز افزایش یافتند.

شاخص دلار آمریکا (DXY) یک پله سقوط کرد و به طور کامل به هدف خود یعنی ۱۰۴.۵ در زمان نگارش این مقاله سقوط کرد، بنابراین یک بار دیگر همبستگی معکوس را با ارزهای دیجیتال و سهام نشان داد.

نمودار شمعی ۱ ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا