اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین شاهد انتقال عرفانی ۲۸۰ میلیون دلاری در حین تمسخر افزایش قیمت بیت کوین است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک روز فعالیت انتقال فوق‌العاده، بازار ارزهای دیجیتال شاهد حرکت قابل توجه ۷۰۰۰ بیت کوین به ارزش بیش از ۲۸۰ میلیون دلار بود. مرموز است انتقال توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرد و گمانه زنی ها در مورد تأثیر آن بر آینده آن را افزایش داد. بیت کوین.

حجم زیادی از نقل و انتقالات بین کیف پول های ناشناخته فضایی مرموز را به تراکنش مرموز اضافه کرد. این رویداد در شرایطی رخ داد که قیمت بیت کوین ۲ درصد افزایش یافت و از ۳۹۹۰۰ دلار به ۴۰۷۰۰ دلار در اوایل روز افزایش یافت.

پس از انجام انتقال، ارز دیجیتال ۲ درصد افزایش یافت و قبل از شروع فروش به ۴۱۵۰۰ دلار رسید.

قیمت بیت کوین: دو سناریو

تحلیلگران این تحولات را از نزدیک با کارشناس معروف کریپتو دنبال می کنند علی مارتینز برای ارائه اطلاعات در مورد سناریوهای احتمالی آینده در مورد قیمت بیت کوین.

""
منبع: علی مارتینز

مارتینز، یکی از نام‌های برجسته در محافل رمزنگاری، اخیراً تحلیل خود را به اشتراک گذاشت و به اندیکاتور TD Sequential اشاره کرد که در نمودار روزانه سیگنال خرید می‌دهد در حالی که بیت‌کوین موقعیت خود را بالای ۱۰۰SMA حفظ می‌کند. او دو نتیجه احتمالی را بیان کرد: صعود بالای ۴۰۵۵۰ دلار می‌تواند باعث افزایش قیمت به ۴۳۰۰۰ دلار شود، اما نقض سطح پشتیبانی ۱۰۰SMA می‌تواند بیت کوین را به ۳۳۳۰۰ دلار کاهش دهد.

۷۰۰۰ بیت کوین این انتقال همچنان یک راز باقی مانده است و جامعه رمزارز را در مورد منشاء، هدف و پیامدهای احتمالی آن متعجب می کند. با افزایش حدس و گمان، بازار مشتاقانه منتظر تحولات جدیدی است که انتظارات را تأیید یا حذف می کند. قیمت بیت کوین رشد

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا