🚨 اخبار ارز دیجیتال

چرا بیت کوین به زودی به ۲۲۰۰۰ دلار می رسد

گزارش بازار این هفته به این موضوع می پردازد که چرا ۲۲۰۰۰ دلار گام منطقی بعدی برای بیت کوین است و چرا آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX، ادعا می کند که بازار صعودی در ماه مارس شروع شده است.

در آخرین قسمت کوین تلگراف گزارش بازارتحلیلگر مارسل پکمن گفت که پس از پیروزی قانونی بسیار تبلیغاتی Grayscale Investments علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ۲۹ اوت، راه اندازی بیت کوین چند نقطه ای را به تعویق انداخت. عواملی را که باعث می شود بیت کوین به سمت ۲۲۰۰۰ دلار حرکت کند، با بدتر شدن احساسات سرمایه گذاران (BTC) بررسی کنید. برنامه صندوق قابل معامله در بورس.

پچمن گفت: از سوی دیگر، شکایت های متعدد علیه Binance و Coinbase توسط SEC، از جمله اتهامات احتمالی وزارت دادگستری ایالات متحده به دلیل پولشویی و تسهیل تجارت از سوی شرکت های روسی، وجود دارد. اما مهمتر از آن، تورم آمریکا به ۳.۲ درصد کاهش یافته است و فدرال رزرو آمریکا در حال تخلیه نقدینگی از بازار است.

پچمن همچنین ادعای آرتور هیز بنیانگذار BitMEX را بررسی می کند که بازار صعودی بیت کوین در ماه مارس شروع شده است. هیز اشاره می کند که شکست بانک سیلیکون ولی و مداخله متعاقب آن توسط خزانه داری ایالات متحده نقطه عطفی برای بازار ارزهای دیجیتال بود.

آقای پکمن با آقای هیز موافق است، اما موضوع شاخص دلار آمریکا را مطرح می کند که ارزش دلار را در برابر سایر ارزهای خارجی مهم مانند یورو و فرانک سوئیس اندازه گیری می کند و در حال حاضر در همان سطح شش ماه پیش است. پچمن می‌گوید سرمایه‌گذاران متوجه می‌شوند که اگر یک رکود جهانی وجود داشته باشد، سایر کشورها قبل از ایالات متحده احتمالاً سقوط خواهند کرد.

پچمن گفت، در پایان روز، برای فدرال رزرو مهم نیست که آیا نجات بانک ها می تواند باعث هرج و مرج اقتصادی شود، زیرا خزانه داری و دلار ایالات متحده همچنان امن ترین گزینه ها در نظر گرفته می شوند.

اپیزود کامل را بشنوید گزارش بازار فراموش نکنید که برای دریافت آخرین مطالب، کانال جدید ما در YouTube Markets & Research Cointelegraph را لایک کنید و در آن مشترک شوید.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا