اخبار ارز دیجیتال

آدرس‌های بیت‌کوین دارای ۱ بیت کوین یا بیشتر به ۱ میلیون می‌رسند: گلس‌نود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با کاهش قیمت ها در طول سال، خریداران محکوم بیت کوین ارزان را احتکار کردند.

تعداد آدرس های کیف پول بیت کوین (BTC) که دارای 1 بیت کوین یا بیشتر هستند از مرز 1 میلیون عبور کرده است.

طبق داده‌های گلس‌نود، نقطه عطف ۱ میلیون کل کوین در 13 می به دست آمد.

تعداد کیف پول های بیت کوین که از زمان شروع به کار 1 بیت کوین یا بیشتر دارند. سس: گره شیشه ای.

با کاهش بیش از ۶۵ درصدی قیمت بیت کوین در سال گذشته، تعداد آدرس های کیف پولی که ۱ بیت کوین یا بیشتر را در خود جای داده اند، به شدت افزایش یافته است. قابل توجه ترین افزایش پس از سقوط شدید بازار در ژوئن و در آن روز، 11 نوامبر رخ داد. FTX ورشکست شد و سپس اعلام ورشکستگی کرد.

در مجموع حدود 190000 کوینر کامل از اوایل فوریه 2022 اضافه شده است زیرا قیمت بیت کوین از اوج خود در نوامبر 2021 کاهش یافته است.

یکی از بنیانگذاران Glassnode @Negentropic او به 54000 دنبال کننده خود در توییتر گفت که بهترین زمان برای خرید بیت کوین زمانی است که “خون در خیابان ها جاری باشد”.

اظهارات وی در حالی بیان می شود که تعدادی از بانک های بزرگ ایالات متحده شکست خورده اند و فدرال رزرو در حال بررسی احتمال توقف افزایش نرخ بهره برای چند ماه آینده است. اینها برخی از دلایلی است که گلس‌نود می‌گوید «مطمئن است» بیت‌کوین می‌تواند در میان‌مدت به قیمت 35000 دلار برسد.

در حالی که تقریب “یک میلیون” رکورد جدیدی را در کتاب رکوردها ثبت کرده است، شایان ذکر است که یک آدرس کیف پول بیت کوین لزوماً نشان دهنده یک فرد نیست.

بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال چندین آدرس بیت‌کوین دارند، برخی دیگر معمولاً متعلق به مؤسسات بزرگی مانند صرافی‌های ارزهای دیجیتال یا شرکت‌های سرمایه‌گذاری هستند که دارای مقادیر زیادی بیت‌کوین هستند.

مربوط: قیمت بیت کوین به 27200 دلار می رسد، اما تجزیه و تحلیل جدید هشدار می دهد که احتمال ضرر بیشتر وجود دارد.

بر اساس داده‌های ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل رمزارز Coinglass، از حدود ۱۹ میلیون بیت‌کوینی که در حال حاضر در گردش هستند، ۱.۸۹ میلیون بیت‌کوین (به ارزش ۵۰.۷ میلیارد دلار) در صرافی‌های متمرکز اصلی مانند Binance و Coinbase ذخیره می‌شوند.

تعداد کل بیت کوین های نگهداری شده در صرافی های متمرکز. منبع: Coinglass.

به‌علاوه، گلاس‌نود تخمین می‌زند که 3 میلیون بیت‌کوین به ارزش 80.4 میلیارد دلار و 17 درصد از کل عرضه در گردش را تشکیل می‌دهد، «به‌طور دائم از دست می‌رود». این اعداد عبارتند از «آدرس های نوشته شده، کیف پول با کلیدهای گمشده و حساب های بزرگ که بیش از یک دهه دست نخورده باقی مانده اند.

مجله: اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال – مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا