🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های بیت کوین ۵ میلیارد دلار در بیت کوین به دست می آورند – نشانه یک رالی دیگر؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ های بیت کوین (BTC) به شدت تهاجمی هستند جمع آوری شده بیش از ۱۰۰۰۰۰ بیت کوین در ۱۰ روز گذشته، معادل تقریباً ۵ میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است. این افزایش قابل توجه در خرید بیت کوین در توییت اخیر علی مارتینز، تحلیلگر رمزارز برجسته شده است، که منجر به گمانه زنی در مورد احتمال افزایش قابل توجه دیگری در ارزش این ارز دیجیتال شد.

اصطلاح “نهنگ های بیت کوین” به سرمایه گذاران یا سازمان هایی اطلاق می شود که مقادیر زیادی بیت کوین در اختیار دارند. این بازیگران اصلی به دلیل حجم بالای معاملات خود می توانند به طور قابل توجهی بر روند بازار تأثیر بگذارند. خریدهای اخیر این نهنگ ها نه تنها چشم انداز صعودی آنها را برای بیت کوین برجسته می کند، بلکه نشان دهنده اعتماد فزاینده به آینده این ارز دیجیتال است.

نکته قابل توجهی که بیشتر به احساس صعودی در بازار می افزاید این است برای افزایش در تعداد نهنگ های بیت کوین. داده ها نشان می دهد که تعداد سازمان هایی که ۱۰۰۰ بیت کوین یا بیشتر دارند از ۱۴۸۲ در ژانویه به ۱۶۰۲ در حال حاضر افزایش یافته است. این افزایش تعداد دارندگان بیت کوین در مقیاس بزرگ، تثبیت ثروت در بازار را نشان می دهد که از لحاظ تاریخی قبل از دوره های افزایش قیمت بوده است.

پویایی قیمت بیت کوین

قیمت فعلی بیت کوین در ۵۱۷۹۹ دلار ثابت باقی مانده است که نشان دهنده کاهش جزئی ۰.۳۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. اما با نگاهی به تصویر گسترده تر، بیت کوین تجربه ای داشته است. روند صعودی قابل توجهدر ۳۰ روز گذشته ۲۰.۷۶ درصد ارزش داشت. این عملکرد نه تنها ماهیت بی ثبات بازار ارزهای دیجیتال را منعکس می کند، بلکه پتانسیل درآمد قابل توجهی را که سرمایه گذاران را جذب می کند، برجسته می کند.

انباشت تهاجمی بیت کوین توسط نهنگ ها و افزایش متعاقب آن تعداد آنها را می توان به عنوان سیگنالی از یک رالی آینده تعبیر کرد. از نظر تاریخی، فعالیت های خرید قابل توجه توسط سرمایه گذاران بزرگ اغلب قبل از دوره های حرکت صعودی در بازار ارزهای دیجیتال است.

با این حال، همانطور که همه می دانند، بازار ارزهای دیجیتال غیر قابل پیش بینیاگرچه اقدامات نهنگ های بیت کوین نشانه هایی از حرکات آتی را ارائه می دهد، عوامل خارجی متعددی می توانند جهت گیری بازار را تحت تاثیر قرار دهند. به سرمایه گذاران یادآوری می شود که با احتیاط به بازار نزدیک شوند و طیف گسترده ای از عوامل را در هنگام تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در نظر بگیرند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا