🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های بیت کوین دارایی های خود را ۳ میلیارد دلار افزایش دادند

فهرست

  • توزیع نگهدارنده
  • عملکرد قیمت بسیار پایین

به ویژه نهنگ های بیت کوین، سرمایه گذارانی که مقادیر زیادی بیت کوین را در اختیار دارند، هستند افزوده شده است دارایی های آنها به گفته شرکت تحلیل داده IntoTheBlock، این بازیگران اصلی از ابتدای سال تقریباً ۳ میلیارد دلار به دارایی بیت کوین خود اضافه کرده اند که معادل تقریباً ۷۶۰۰۰ بیت کوین است. این پیشرفت یک شاخص مهم از اعتماد و استراتژی سرمایه گذاری بزرگترین دارندگان در فضای ارزهای دیجیتال است.

توزیع نگهدارنده

در دنیای ارزهای دیجیتال، اصطلاح “نهنگ” به افراد یا نهادهایی اطلاق می شود که مقادیر زیادی ارز دیجیتال در اختیار دارند. داده های تاریخی یک تغییر پویا را در توزیع دارایی های بیت کوین نشان می دهد.

توزیع دارایی بیت کوین در بین طبقات مختلف سرمایه گذاران بینش بیشتری در مورد روند بازار ارائه می دهد. در طی یک دوره ۳۰ روزه، دارایی‌های کوچک‌تر تغییرات متفاوتی را تجربه کردند: حساب‌های دارای ۰-۰.۰۰۱ BTC 1.02% افزایش داشتند، در حالی که دارایی‌های دارای ۰.۰۰۱-۰.۰۱ BTC و ۰.۰۱-۰.۱ BTC به ترتیب ۱% افزایش داشتند. ۹۰ و شاهد کاهش ۱.۳۶% بودند. . به طور خاص، حساب‌های دارای ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ BTC شاهد افزایش ۲.۸۸ درصدی بودند که نشان‌دهنده تمرکز ثروت در انتهای طیف بالاتر است. زمانی که آدرس‌ها را بر اساس دارایی‌هایشان به دلار تحلیل می‌کنیم، روند مشابهی ظاهر می‌شود. آدرس هایی که کمتر از ۱ دلار هزینه دارند ۴.۶۱ درصد افزایش یافته است، در حالی که آدرس هایی با هزینه بیش از ۱۰ میلیون دلار ۲.۱۵ درصد کاهش یافته است.

آخرین روندها نشان دهنده کاهش ۱.۳۱ درصدی ذخایر نهنگ طی ۳۰ روز است. این امر با افزایش ۲.۱۵ درصدی در میان سرمایه گذاران و کاهش حاشیه ای ۰.۰۲ درصدی در خرده فروشی همراه است.

جالب اینجاست که تغییر هفت روزه ورودی سهامداران بزرگ ۱۱۹.۸۳ درصد افزایش یافته است، در حالی که تغییرات ۳۰ روزه و ۹۰ روزه به ترتیب ۸۳.۲۳ درصد و ۹۱.۲۵ درصد کاهش داشته است.

در کوتاه مدت، این شکست عظیم، که در تضاد با افزایش هفت روزه ۸۲۷۴.۹۶ درصدی است، به بازی بی ثبات و در عین حال استراتژیک این سهامداران عمده اشاره می کند که بر احساسات کلی بازار و قیمت گذاری تأثیر می گذارد.

عملکرد قیمت بسیار پایین

ماه با بیت کوین به ارزش ۴۲۲۰۸ دلار آغاز شد و پس از تصویب چندین ETF بیت کوین به طور قابل توجهی به ۴۹۰۰۰ دلار افزایش یافت.

با این حال، ارز دیجیتال این روند صعودی را حفظ نکرد. در اواسط ماه، بیت کوین شاهد نوساناتی بود و قیمت آن بین ۴۱۸۰۱ تا ۴۳۱۴۸ دلار در نوسان بود که نشان دهنده دوره عدم اطمینان و تعدیل سرمایه گذاران است.

این روند با کاهش قیمت بیت کوین به زیر ۴۰۰۰۰ دلار ادامه یافت. بهبود نسبی در نیمه دوم ژانویه مشاهده شد، به طوری که این ارز دیجیتال پس از باز شدن در قیمت ۴۱،۸۶۳ دلار، در ۲۷ ژانویه به ۴۲۱۲۰ دلار بسته شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا