🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ‌های بیت‌کوین دارایی‌ها را ۳ میلیارد دلار افزایش می‌دهند، وکیل Pro-XRP عامل کلیدی در پیروزی ریپل را برجسته می‌کند، تاریخچه قیمت SHIB به سودهای دو رقمی ماه آینده اشاره می‌کند: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today

به سه داستان مهم ارائه شده توسط U.Today در آخر هفته گذشته نگاهی بیندازید.

نهنگ های بیت کوین دارایی های خود را ۳ میلیارد دلار افزایش می دهند

داده های ارائه شده توسط شرکت تحلیلی IntoTheBlock نشان می دهد افزایش قابل توجهی در ذخایر نهنگ های بیت کوین؛ از ابتدای سال ۲۰۲۴، سه بازیگر اصلی تقریباً ۳ میلیارد دلار به سهام بیت کوین خود یا تقریباً ۷۶۰۰۰ بیت کوین اضافه کرده اند. این روند استراتژی اعتماد و سرمایه گذاری بزرگترین دارندگان در فضای کریپتو را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل دارایی های کوچکتر در یک دوره ۳۰ روزه تغییرات زیر را نشان می دهد: حساب های دارای ۰-۰.۰۰۱ BTC 1.02٪ افزایش یافته اند، در حالی که آنهایی که ۰.۰۰۱-۰.۰۱ BTC و ۰.۰۱-۰.۱ BTC دارند ۱.۹۰٪ افزایش یافته و شاهد کاهش ۱.۳۶٪ بوده اند. به ترتیب. قابل ذکر است که حساب‌های دارای ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ بیت کوین رشد ۲.۸۸ درصدی را تجربه کردند که نشان‌دهنده تمرکز ثروت در انتهای بالای بازار است.

طرفدار XRP عامل کلیدی در پیروزی SEC ریپل را برجسته می کند

پل گروال، CLO Coinbase و جان دیتون وکیل طرفدار XRP اخیراً در رسانه های اجتماعی تبادل نظر کردند. روشن نگه داشتن او به نکته مهمی در مورد اختلاف حقوقی جاری ریپل با SEC اشاره کرد. بحث آنها بر اهمیت پرونده مدار دوم ۱۹۹۴، Revak v. SEC Realty متمرکز بود. گروال یک مؤلفه کلیدی را برجسته کرد که احمقانه بودن تعریف قرارداد سرمایه گذاری از دیدگاه دسترسی «اکوسیستم» را نشان می دهد. بنابراین CLO بر موضع دادگاه در مورد آزمون Howey تاکید کرد و گفت که یک رابطه ساده بین شانس سرمایه گذار و تلاش های مروج به راحتی معیارها را برآورده نمی کند. دادگاه اعلام کرد که برای اینکه سرمایه گذاری ها بر اساس شانس جمعی باشد، یک شرکت مشترک باید در درجه اول به تخصص کارآفرین بستگی داشته باشد. جان دیتون با گروال موافق بود و پرونده Revak را با اختلافات حقوقی در حال انجام مربوط به LBRY، Ripple و Coinbase مقایسه کرد. وی به ویژه بر ظرافت های قضایی تاکید کرد و خاطرنشان کرد که پرونده Revak دومین مدار مربوط به پرونده های ریپل و کوین بیس است.

تاریخچه قیمت شیبا اینو به افزایش دو رقمی در ماه آینده اشاره دارد

همانطور که ما با ژانویه ۲۰۲۴ خداحافظی می کنیم، سرمایه گذاران اکنون به فوریه روی می آورند. سرمایه گذاران شیبا اینو مستثنی نیست ماه اول خوش شانس ترین ماه برای میم کوین نبود، زیرا SHIB آن را با کاهش ۱۳ درصدی بسته است. با این حال، با توجه به تاریخچه قیمت SHIB ارائه شده توسط CryptoRank، این توکن در فوریه ۲۰۲۲ افزایش قابل توجهی ۲۰.۳٪ را تجربه کرد و به دنبال آن رشد متوسط ​​​​تر اما مثبت ۱.۶٪ در سال بعد مشاهده شد. نرخ بازگشت میانگین تاریخی فوریه بیش از ۱۰.۹ درصد به رشد دو رقمی SHIB در ماه آینده اشاره دارد. با وجود آشفتگی بازار فعلی، شواهد تاریخی نشان می دهد که SHIB ممکن است شاهد تحولات مثبت باشد. طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با ۰.۰۰۰۰۰۹۰۲۹ دلار تغییر می‌کند که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۶۹ درصد کاهش داشته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا