اخبار ارز دیجیتال

کیف پول مرموز بیت کوین در ۳ ماه گذشته به سومین دارنده بزرگ بیت کوین تبدیل شد

بیش از ۳ میلیارد دلار بیت کوین در سه ماه گذشته در کیف پول های ناشناخته انباشته شده است و موجی از نظریه ها را در مورد صاحبان احتمالی به راه انداخته است.

یک کیف پول مرموز بیت کوین در کمتر از سه ماه به سومین دارنده بزرگ بیت کوین (BTC) در جهان رسید و نظریه‌های عجیبی را در مورد صاحب آن ایجاد کرد.

بر اساس داده‌های پلتفرم آمار ارز دیجیتال BitInfoCharts، آدرس کیف پول اولین بیت کوین خود را در ۸ مارس دریافت کرد. در طول سه ماه و دو هفته آینده، این کیف پول خیره کننده ۱۱۸۰۰۰ بیت کوین جمع آوری کرد. با قیمت های امروزی، ۳.۰۸ میلیارد دلار ارزش دارد.

کیف پول Mystery در عرض ۴ ماه ۱۱۸۰۰۰ بیت کوین به دست آورد. منبع: BitInfoCharts

رشد سریع و قابل توجه بیت کوین در یک آدرس کیف پول، گمانه زنی های قابل توجهی را به خود جلب کرده است.

در حالی که برخی از کاربران گفته‌اند که احتمالاً صرافی‌های رمزنگاری هستند که وجوه را جابه‌جا می‌کنند، اعضای رادیکال‌تر رمزارز توییتر می‌گویند BlackRock «مظنون اصلی» است. با ارسال یک نظریه عجیب‌تر که نشان می‌دهد

اگرچه این نظریه مبتنی بر شواهد محکمی نیست، دیگران نیز از آن حمایت کرده اند: پست عکس سنگ سیاه بزرگ.

طبق گزارش BitInfoCharts، بزرگترین کیف پول های بیت کوین جهان در حال حاضر به عنوان کیف پول های سرد بیت کوین متعلق به بایننس و بیت فینکس هستند.

یک کیف پول نهنگ بیت کوین ناشناخته در رتبه سوم قرار دارد و پس از آن یک کیف پول سرد دیگر بایننس در رتبه چهارم قرار دارد.

مربوط: اولین ETF بیت کوین نقطه ای اتحادیه اروپا در صرافی Euronext آمستردام ظاهر شد

در ۱۵ ژوئن، بلک راک با درخواست اولین محصول بیت کوین ETF در ایالات متحده، در صورت پذیرش توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار، غوغایی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.

بایگانی بلک راک موجی از ثبت محصولات مشابه را توسط گروهی از دیگر رقبای سنگین وزن وال استریت، از جمله Fidelity، Invesco، Wisdom Tree و Valkyrie به راه انداخت.

چشم انداز ETF بیت کوین، تحلیلگران ارزهای دیجیتال را به وجد آورده است و پیش بینی های صعودی خود را برای قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشتند. تام لی، رئیس تحقیقات Fundstrat پیشنهاد کرده است که قیمت بیت کوین می تواند به ۱۵۰۰۰۰ دلار در هر سکه پس از رویداد هاوینگ آوریل ۲۰۲۴ برسد.

سوال بزرگ: آیا NSA بیت کوین ایجاد کرد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا