🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ بیت کوین پس از تصرف بخش بزرگی از بیت کوین در سال ۲۰۲۲، ۹۰۰ میلیون دلار سود به دست آورد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ با نگه داشتن بیت کوین ۹۰۰ دلار سود می کند
  • ETF های بیت کوین نزدیک به یک میلیارد بیت کوین خریدند

داده‌های زنجیره‌ای اخیر که توسط پلتفرم تحلیلی @lookonchain در اپلیکیشن X/Twitter به اشتراک گذاشته شده است، نهنگ هوشمندی را توصیف می‌کند که دو سال پیش بیش از یک میلیارد دلار بیت‌کوین خریده و اکنون در سود غیرقابل‌حساب است.

در همین حال، قیمت ارز دیجیتال پرچمدار جهان، BTC، به زیر سطح ۶۲۰۰۰ دلار سقوط کرد که به سرعت در ۲۴ ساعت گذشته به آن رسید و ۱.۷۳ درصد کاهش را نشان داد.

نهنگ با نگه داشتن بیت کوین ۹۰۰ دلار سود می کند

توییتی که منبع فوق الذکر اوایل امروز منتشر کرد، می گوید که یک نهنگ هوشمند در جولای ۲۰۲۲ به ارزش ۱.۳۹ میلیارد دلار بیت کوین خرید و به طور متوسط ​​۲۱۶۲۹ دلار به ازای هر بیت کوین پرداخت کرد.

اکنون، از آغاز سال ۲۰۲۴، قیمت بیت کوین نزدیک به ۵۰ درصد افزایش یافته و برای مدت کوتاهی از سطح ۶۲۰۰۰ دلار در اوایل این هفته فراتر رفته است. این نهنگ از بیت کوینی که در اختیار داشت بیش از ۹۰۰ میلیون دلار سود غیر واقعی به دست آورد.

به طور کلی، با ادامه انباشت بیت کوین توسط نهنگ ها، قیمت کمی به زیر ۶۲۰۰۰ دلار کاهش یافت. همان منبع فوق گزارش داد که یک کیف پول جدید بیت کوین در یک ساعت گذشته ۲۴۷۵ بیت کوین از صرافی بایننس دریافت کرده است. این مقدار بیت کوین به ارزش ۱۵۳.۶۶ میلیون دلار این کیف پول را به یک نهنگ تبدیل کرد.

بر اساس پلتفرم ردیابی ارزهای دیجیتال Whale Alert، حدود ۱۲ ساعت پیش ۶۰۳۴ بیت کوین به ارزش ۳۷۴۵۰۲۷۸۸ دلار بین نهنگ های ناشناس جابه جا شد. چند قطعه اصلی بیت کوین نیز کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده و پلت فرم نهادی آن بود.

ETF های بیت کوین نزدیک به یک میلیارد بیت کوین خریدند

@lookonchain همچنین در روز پنجشنبه یک به روز رسانی در مورد خرید بیت کوین توسط ETF های بیت کوین نقطه ای منتشر کرد. در ۲۹ فوریه، هشت مورد از یازده صندوق تایید شده، ۱۴۹۳۴ بیت کوین به ارزش ۹۴۰ میلیون دلار را ضبط کردند.

BlackRock و Fidelity دوباره خریداران پیشرو در اینجا بودند. اولی بزرگترین تکه ۱۰۱۴۰ بیت کوین (به ارزش ۶۳۸ میلیون دلار) را خریداری کرد، در حالی که دومی ۴۰۶۶ بیت کوین (به ارزش ۲۵۵.۹ میلیون دلار) را گرفت. اساساً، تقریباً تمام مبلغی که دیروز به ETFهای بیت‌کوین مبتنی بر نقطه می‌رفت، تنها توسط دو مورد از این صندوق‌های قابل معامله در بورس دریافت شد. Grayscale به فروش بیت کوین خود ادامه می دهد و دیروز از شر ۲۲۲۳ بیت کوین، معادل ۱۳۹.۸ میلیون دلار خلاص شد. VanEck 170 BTC خریداری کرد. Bitwise ETF 164 BTC خریداری کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا