اخبار ارز دیجیتال

دست ضعیف بیت کوین تقریباً از بین رفته است زیرا بیت کوین آمازون را نادیده می گیرد و متا سهام کاهش می یابد

زیان های عظیم سهام فناوری، عمدتاً پس از بسته شدن وال استریت، در کاهش قیمت بیت کوین ظاهر نمی شود.

بیت کوین (BTC) پس از اینکه بازده غیرمنتظره نتوانست باعث کاهش قابل توجه قیمت بیت کوین شود، از Big Tech قطع می شود.

داده های اقتصادی برای سه ماهه سوم ۲۰۲۲ زیان های سنگینی را برای برخی از سهام فناوری مشاهده کرد، اما بیت کوین/دلار آمریکا از تأثیر منفی جلوگیری کرد.

دارندگان بیت کوین از نتایج فنی در سه ماهه سوم شانه خالی می کنند

بزرگترین ارز دیجیتال در ۲۷ اکتبر پس از رسیدن به بالاترین سطح شش هفته ای، حدود ۸۰۰ دلار یا ۳.۸ درصد سقوط کرد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین هنوز حدود ۲۰۲۰۰ دلار است که نشان‌دهنده تقویت رفتار معاملاتی به جای اصلاح قابل توجه است.

همین امر در مورد سهام فناوری صادق نیست، زیرا نتوانست به اهداف درآمدی خود برسد و باعث شد آمازون در طول معاملات پس از ساعت کاری به میزان ۲۰ درصد سقوط کند.ارزش بازار آمازون مهر و موم شده این بزرگترین کاهش پس از بسته شدن در تاریخ است که بیش از ۲۳۰ میلیارد دلار است.

اندی جاسی، مدیر عامل شرکت در تماس با سود سه ماهه سوم شرکت گفت:

در حالی که شواهدی از نقدینگی مشکل دار تجربه شده توسط غول های فناوری در سراسر جهان در سال جاری، فروپاشی آمازون به ویژه نتوانسته است حرکتی کپی در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

همین امر را می توان در مورد نتیجه تراژیک مشابه متا نیز گفت، که شاهد کاهش ارزش سهام به زیر ۱۰۰ دلار در این هفته بود و به سطح ۲۰۱۵ بازگشت.

این یک تغییر بزرگ نسبت به پایان سال ۲۰۲۱ است، زمانی که الکس کروگر، اقتصاددان، تاجر و کارآفرین بر این باور است که این زمانی است که قیمت ها همگام با عملکرد ضعیف نتفلیکس به شدت کاهش یافته است.

درآمد نتفلیکس و سقوط ۲۰ درصدی بعدی در ژانویه گذشته باعث شد که $BTC 20٪ و $ETH 30٪ کاهش یابد، ۲٪ و $ETH 3٪ کاهش یافت. زمزمه کرد ۲۸ اکتبر.

“دست ضعیف تقریباً از بین رفته است.”

این باعث کاهش ۵۰ درصدی نتفلیکس از سال گذشته شده است و سهام آن اکنون حدود ۳۰۰ دلار است. داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD 6 درصد دیگر کاهش یافته است.

نمودار یک هفته ای BTC/USD در مقابل سهام Netflix.منبع: Trading View

همبستگی ها ناپدید نشده اند

این مشاهده در روایت مربوط به همبستگی بین بیت کوین و بازارهای سنتی منعکس شده است.

مطالب مرتبط: برداشت رکورد ۵۵۰۰۰ بیت کوین یا بیش از ۱.۱ میلیارد دلار از بایننس

هفته گذشته هیچ حرکت قفل مشخصی بین بیت کوین و سهام وجود نداشت، با کاهش قیمت سهام، اولی به عقب افتاد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، افزایش همبستگی بین بیت کوین و طلا بار دیگر در کانون توجه قرار گرفته است.

اما به طور کلی، تغییر روند بلندمدت در ارتباط با S&P 500، برای مثال، هنوز دیده نشده است.

نمودار همبستگی BTC/USD در مقابل S&P 500.منبع: Trading View

ماریو نوفل، بنیانگذار شرکت مشاوره بلاک چین گروه IBC، گفت: هنوز خیلی زود است که بگوییم این روند ادامه خواهد داشت یا خیر، اما ارزش تماشای آن را دارد. بسته شدن.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا