اخبار ارز دیجیتال

فعالیت کیف پول بیت کوین با وجود تأییدیه ETF کاهش می یابد

فهرست

  • رد کردن آدرس های فعال
  • روایتی متناقض

بازار ارزهای دیجیتال شاهد بودن حتی پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اخیرا ۱۱ صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را تایید کرد، فعالیت کیف پول بیت کوین کاهش یافته است.

داده های Santiment، یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین، نشان می دهد که کاهش مداوم تعداد کیف پول های بیت کوین که بیش از صفر سکه دارند، تقریباً چهار هفته پس از تاییدیه ETF برجسته.

این روند، همراه با افزایش ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) در بین سرمایه گذاران، نشان دهنده تغییر علاقه از مالکیت مستقیم بیت کوین به سمت گزینه های سرمایه گذاری جایگزین است.

رد کردن آدرس های فعال

داده‌های دقیق از IntoTheBlock کاهش قابل توجهی در آدرس‌های فعال روزانه، آدرس‌های جدید و آدرس‌های فعال، همراه با افزایش آدرس‌های تعادل صفر را نشان می‌دهد.

هفته گذشته شاهد کاهش شدید ۳۵.۹۵ درصدی آدرس‌های فعال روزانه بودیم، در حالی که آدرس‌های جدید و آدرس‌های فعال به ترتیب ۵.۹۹ درصد و ۲۴.۴۰ درصد کاهش یافتند.

گویاتر تعداد کل آدرس‌های بیت‌کوین است که نسبتاً راکد بود و در طول دوره ۳۰ روزه نوسانات کمی را نشان داد، از ۵۱.۹۳ میلیون آدرس به ۵۱.۴۵ میلیون آدرس.

روایتی متناقض

روایت پیرامون راه اندازی بیت کوین ETF ترکیبی از هیجان و تردید بود. آنتونی اسکاراموچی، یکی از نام‌های پیشرو در دنیای ارزهای دیجیتال، پس از تایید ETF از اخبار منفی رسانه‌ها با صدای بلند انتقاد کرد.

او با دیدگاه بدبینانه مقابله می کند و با برجسته کردن اولین ETF 5 میلیارد دلاری، تعاریف منتقدان از موفقیت را به چالش می کشد.

این بخش همچنین شامل موسسات مالی مانند LPL Financial است که در آن رویکرد محافظه کارانه اتخاذ شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا