اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین و هوش مصنوعی: هشدار مهم از طرف مدیر ارشد VanEck و Tether

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین می تواند حمله اسپم هوش مصنوعی به جهان را متوقف کند
  • نگرانی های کلاهبرداری هوش مصنوعی توسط هاسکینسون مطرح شده است

گابور گورباکس، استراتژیست دارایی دیجیتال در VanEck and Tether، به پلتفرم X رفت تا پیش بینی منفی خود را در مورد هوش مصنوعی و اینکه چگونه می تواند با تهدیدی که بیت کوین می بیند مقابله کند، به اشتراک بگذارد.

بیت کوین می تواند حمله اسپم هوش مصنوعی به جهان را متوقف کند

گورباکس در توییتی نوشت که هوش مصنوعی «بزرگ‌ترین حمله هرزنامه‌ای که جهان تاکنون شاهد آن بوده است» را تقویت می‌کند. اما زمانی که بیت کوینر نوشت که بیت کوین و سایر سیستم های بلاک چین مبتنی بر الگوریتم اثبات کار می توانند در برابر آن مقاومت کنند، سرنخی به دست آمد.

گابور گورباکس دقیقاً منظورش از “بزرگترین حمله هرزنامه” یا “چگونه بیت کوین می تواند آن را متوقف کند” مشخص نکرد. این حدس هر کسی است. اما یک تفسیر در اینجا این است که ویدیوهای دیپ جعلی تولید شده توسط هوش مصنوعی مرتبط با هرزنامه ارزهای دیجیتال اکنون در حال گسترش هستند و به طور فزاینده ای پیچیده می شوند.

بسیاری از نام‌های برجسته در صنعت ارزهای دیجیتال به این واقعیت پی برده‌اند و هشدارهای خود را با جامعه به اشتراک می‌گذارند. به نظر می رسد این توییت که فقط بیت کوین و سایر سیستم های مبتنی بر POW می توانند این “بزرگترین حمله هرزنامه” را متوقف کنند، بیانیه ای از BTC maxi است. بسیاری از ماکسیمالیست های بیت کوین از زمانی که انتظار می رفت چهارمین رویداد نصف شدن بیت کوین در آوریل امسال برگزار شود، در توییتر در تبلیغ بیت کوین فعال تر شده اند.

با الهام از ETF های بیت کوین نقطه ای که اخیراً راه اندازی شده است، که میزان بیت کوین ضرب شده روزانه را از ۹۰۰ به ۴۵۰ کاهش می دهد، بسیاری از کاربران و کارشناسان مالی بیت کوین افزایش قیمت گسترده ای را برای بیت کوین در حدود یک سال پس از نصف شدن پیش بینی می کنند. سامسون مو، مدیر عامل Jan3، با توییتی که بیت کوین می تواند پس از نصف شدن به یک “شمع امگا” برسد و به طور غیرمنتظره ای هر روز به یک میلیون دلار برسد، جلوتر از بسیاری از افراد در اینجا رفت.

نگرانی های کلاهبرداری هوش مصنوعی توسط هاسکینسون مطرح شده است

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار IOG، شرکتی که پشت بلاک چین کاردانو قرار دارد، اخیراً چندین بار درباره پیچیده‌تر شدن کلاهبرداری‌های هوش مصنوعی ابراز نگرانی کرده است و پیش‌بینی کرده است که تمایز بین یک شخص واقعی در یک ویدیو و یک شخص واقعی در یک ویدیو در داخل، بعید است. چند سال آینده یک دیپ فیک

این اتفاق پس از اظهار نظر خود هاسکینسون در مورد یک ویدیوی کلاهبرداری تولید شده توسط هوش مصنوعی رخ داد. در آخر هفته، این ریاضیدان و میلیاردر همچنین پیش بینی کرد که به لطف هوش مصنوعی «مسائل اعتماد» در آینده افزایش خواهد یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا