اخبار ارز دیجیتال

چارلی شرم، کارشناس بیت کوین، “آخرین” روند صعودی را پیش بینی می کند

بیانیه معاون اول بنیاد بیت کوین بحثی را در مورد چشم انداز بلندمدت نوسانات کریپتو و چرخه های بازار در دارایی های دیجیتال به راه انداخته است. چرا چرخه جدید صعودی ممکن است خاص باشد؟

“حماسه و نهایی”: چارلی شرم بازار گاو نر را آغاز می کند

مرحله بعدی بازار صعودی برای بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال حماسی خواهد بود، اما می تواند آخرین مرحله نیز باشد. یکی از این پیش بینی های غیر متعارف توسط پیشگام بیت کوین (BTC) چارلی شرم با ۲۵۵۰۰۰ دنبال کننده خود در X (توئیتر سابق) در ۲ فوریه ۲۰۲۴ به اشتراک گذاشته شد.

به گفته وی، بلوغ این بخش دلیلی برای “آخرین” بازار صعودی بیت کوین (BTC) خواهد بود.

تز در مورد “بلوغ” بیت کوین (BTC) و بازارهای ارزهای دیجیتال در بین تحلیلگران و معامله گران محبوب است. هر چه نقدینگی بیشتر و بیشتر به فضای کریپتو تزریق می شود، نوسانات آن در حال کاهش است.

بنابراین، عملکرد بیت کوین (BTC) به طور فزاینده ای مشابه عملکرد S&P 500 و حتی طلا است. آلتکوین های بزرگی مانند اتریوم (ETH)، کاردانو (ADA) و Polygon (MATIC) از این مدل کپی می کنند.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، نوسانات سالانه بیت کوین (BTC) به ۴۵٪ کاهش یافته است. این ۴ برابر کمتر از اوج ثبت شده در سال ۲۰۱۲ است.

آیا تا ۲۱۴۰ فراز و نشیب وجود دارد؟

اکثریت پیروان شرم با موضع او مخالف بودند. برخی موافقند که نوسانات بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال کاهش می یابد، اما طول عمر کلاس های دارایی جدید بدون چالش باقی می ماند.

در حالی که سایر مفسران پیش بینی می کنند که بیت کوین (BTC) آخرین چرخه خود را در اوایل دهه ۲۰۳۰ خواهد دید، پرشورترین طرفداران فکر می کنند که این امر تا زمانی که بیت کوین (BTC) در سال ۲۱۴۰ استخراج شود صادق است.

چارلی شرم چهارم یکی از برجسته ترین پیشگامان جنبش بیت کوین (BTC) است. در سال ۲۰۱۱، او BitInstant را تأسیس کرد، یک سرویس خرید بی‌وقفه BTC که ۳۰ درصد از کل حجم تراکنش بیت‌کوین (BTC) را پردازش می‌کند.

همانطور که U.Today در سال ۲۰۱۸ گزارش داد، او همچنین به عنوان یکی از اولین میلیونرهای بیت کوین (BTC) شناخته می شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا