اخبار ارز دیجیتال

سرعت بیت کوین آخرین بار قبل از سه ماهه چهارم ۲۰۲۰ به پایین ترین حد خود رسیده است

سرمایه‌گذاران بیت‌کوین قیمت ۲۶۰۰۰ دلاری خود را حفظ کرده‌اند، اما آیا بازیابی سرعت شکست سه سال پیش را تکرار خواهد کرد؟

بر اساس داده‌ها، فعالیت‌های زنجیره‌ای بیت‌کوین (BTC) در آخرین سطوح قبل از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در سال ۲۰۲۱ مشاهده شده است.

در یک X (توئیتر سابق) پست در ۲۵ آگوست، کی یانگ جو، مدیر عامل پلتفرم تحلیلی CryptoQuant، فاش کرد که سرعت بیت کوین در پایین ترین سطح خود در سال های اخیر است.

عرضه بیت کوین در ۲۶۰۰۰ دلار متوقف شد

بیت کوین در سطوح قیمت فعلی هر روز بیشتر و بیشتر ثابت می شود. فقدان روند کلی قیمت بیت کوین برای ماه ها، شتاب خرید و فروش را ضعیف کرده است.

تاکید بر این وضعیت موجود سرعت است، اندازه گیری واحدهای BTC در حال حرکت در شبکه.

طبق گفته CryptoQuant، در بازه زمانی روزانه، این اندیکاتور در حال حاضر در سطوحی است که آخرین بار در اکتبر ۲۰۲۰ مشاهده شده است.

کی اظهار داشت: این وضعیت دو طرف دارد.

می‌توانید آن را به‌عنوان یک امتیاز مثبت ببینید، زیرا نهنگ آن را نگه می‌دارد، یا به دلیل اینکه به سرمایه‌گذار جدیدی منتقل نشده است، منفی است.»

نمودار سرعت بیت کوینمنبع: Cryptoquant

کی به فقدان فعالیت تجاری در مقیاس بزرگ در میان سرمایه گذاران بزرگ اشاره کرد، که بخشی از این روایت است که بازار در رابطه با بیت کوین در حالت «صبر کن و ببین» است.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، بیت کوین/دلار آمریکا زنجیره برنده سه ماهه اول خود را آغاز کرد و در نهایت به ۷۰ درصد رسید که هجوم پول جدید به این بخش از ابتدای سال را تأیید می کند.

سیگنال RSI “افزایش فروش” همچنان ادامه دارد

از سوی دیگر، داده‌های حجمی به دلیل دیگری مهم به نظر می‌رسد.

مطالب مرتبط: فومیزوکی؟به نصف شدن بیت کوین در سه ماهه چهارم اشاره شد زیرا پول هوشمند شایعات را می خرد

بیت کوین پس از رسیدن به انتهای بلندمدت در نیمه دوم سال ۲۰۲۰، یک سال بعد برای اولین بار به بالاترین سطح تاریخ خود بالای ۲۰۰۰۰ دلار رسید که با جهش شاخص همراه شد.

اما بر خلاف آن زمان، بر اساس شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) که توسط Cointelegraph Market Pro و TradingView اندازه گیری شده است، به نظر می رسد بیت کوین در سطح فعلی ۲۶۰۰۰ دلار بیش از حد فروش داشته باشد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، RSI 12 ساعته در این ماه به پایین ترین سطح پنج ساله خود رسید و هنوز بهبود نیافته است، که باز هم نشان دهنده این است که علاقه سرمایه گذاران هنوز محقق نشده است.

نمودار ۱ روزه بیت کوین/دلار آمریکا شامل RSI. منبع: TradingView

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا