اخبار ارز دیجیتال

گزارش: دولت ایالات متحده با بیش از 5 میلیارد دلار بیت کوین یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین است

تخمین 5 میلیارد دلاری بر اساس هک Bitfinex و سه توقیف بزرگ مربوط به جاده ابریشم است، به این معنی که دارایی واقعی می تواند بسیار بزرگتر باشد.

دولت ایالات متحده با وجود فروش هزاران بیت کوین به ارزش میلیون ها بیت در اوایل سال جاری، با بیش از 200000 بیت کوین به ارزش بیش از 5 میلیارد دلار، به یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین تبدیل شده است.

بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس اسناد عمومی، شرکت رمزنگاری 21.co تخمین زده است که دولت ایالات متحده هنوز 194188 بیت کوین به ارزش 5.3 میلیارد دلار در اختیار دارد. این شرکت در تجزیه و تحلیل خود خاطرنشان کرد که اینها “برآوردهای پایین تر از دارایی های دولت ایالات متحده بر اساس اطلاعات در دسترس عموم است.”

ذخایر بیت کوین دولت ایالات متحدهمنبع: Dune

این تجزیه و تحلیل سه بزرگترین توقیف بیت کوین از سال 2020 را نشان می دهد: توقیف 69369 بیت کوین جاده ابریشم در نوامبر 2020، تصرف 94643 بیت کوین بیت فینکس در ژانویه 2022 و توقیف جیمز ژونگ. ما حرکت بیت کوین را در کیف پول های دولت ایالات متحده ردیابی کردیم. به تصرف BTC. 51326 بیت کوین در مارس 2022.

توقیف بزرگ بیت کوین توسط دولت ایالات متحده.منبع: Dune

ذخیره بیت کوین دولت عمدتاً به صورت آفلاین در دستگاه های ذخیره سازی رمزگذاری شده به نام کیف پول سخت افزاری ذخیره می شود که توسط وزارت دادگستری و خدمات درآمد داخلی کنترل می شود. دولت آمریکا در سال 2022 دو توقیف مهم انجام داد.

مربوط: دولت ایالات متحده قصد دارد 41000 بیت کوین مربوط به جاده ابریشم را بفروشد

دارایی های توقیف شده بلافاصله متعلق به دولت نیست. U.S Marshals Service، آژانس اصلی مسئول فروش اموال توقیف شده، تنها پس از صدور حکم قطعی دادگاه می تواند بیت کوین توقیف شده را در اختیار بگیرد.

دولت ایالات متحده همچنین برخی از بیت کوین های توقیف شده را هر از چند گاهی از طریق یک سیستم حراج بر اساس دستور انحلال دادگاه می فروشد. برجسته ترین حراج دولتی به سال 2014 برمی گردد، زمانی که تیم دریپر میلیاردر، 30000 بیت کوین از حراج دولتی ایالات متحده در سال 2014 خریداری کرد.

اما در سال های اخیر، دولت ایالات متحده برای فروش بیت کوین های توقیف شده در حراج های عمومی به صرافی های ارزهای دیجیتال روی آورده است. یکی از این فروش ها در اوایل ماه مارس سال جاری رخ داد، زمانی که دولت 9118 بیت کوین را در کوین بیس فروخت که از طریق یک پرونده عمومی تایید شد.

این لحظه از تاریخ را حفظ کنید و با جمع آوری این مقاله به عنوان NFT حمایت خود را از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری نشان دهید.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در حال تشدید سرکوب جرایم مرتبط با ارز مجازی هستند

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا