اخبار ارز دیجیتال

به گفته تحلیلگران، بیت کوین در میان فشارهای نظارتی «خارج از کنترل» است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا، بیت کوین نسبت به سایر ارزهای رمزپایه مانند اتر «سرکش تر» است زیرا غیرمتمرکزتر است.

به گفته مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ، بیت کوین (BTC) علیرغم فشارهای نظارتی مداوم در بخش ارزهای دیجیتال، «سرکش» باقی می‌ماند و در معرض ارزهای دیجیتال قرار نمی‌گیرد. افرادی که این کار را نمی‌کنند «بسیار احمق» هستند.

مک گلون در جریانی در 3 آوریل با پادکست رمزارز اسکات ملکر، گفت که بیت کوین توسط قانونگذاران نابود خواهد شد، زیرا برخلاف سایر ارزهای دیجیتال مانند اتر (ETH)، غیرمتمرکزتر است. او استدلال کرد که اینطور نیست.

مک‌گلون گفت: «نفرت زیادی برای قانون‌گذاران وجود دارد که صنعت را به‌طور کلی عقب برانند، و این نکته کلیدی است که بیت‌کوین در آن برجسته می‌شود».

شما نمی توانید کاری در مورد آن انجام دهید، شما نمی توانید آن را بکشید، این بی سابقه است. از کنترل خارج شده است. ”

“وقتی در مورد همه این ارتقاها می شنوید و افرادی که این کار را انجام می دهند و افرادی که برای بهبود آن انجام می دهند، می توانید استدلال کنید که اتریوم یک امنیت است. ترسناک است، شما نمی توانید این کار را با بیت کوین انجام دهید و به همین دلیل است که بسیار چشمگیر است.” مک گلون.

بخش ارزهای دیجیتال اخیراً با موجی از سرکوب در ایالات متحده مواجه شده است، به طوری که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صرافی کریپتوکارنسی کراکن را به دلیل خدمات سهام خود و ناشر استیبل کوین بایننس USD (BUSD) از Paxos متهم کرده است. رگولاتور همچنین تغییرات قوانینی را پیشنهاد کرد که شرکت‌های ارزهای دیجیتال را هدف قرار می‌دهد که به عنوان متولی عمل می‌کنند.

مک گلون گفت که همچنان نسبت به بیت کوین صعودی است، اما انتظار دارد در صورت وقوع رکود، قیمت مجدداً مطابق با سایر دارایی ها کاهش یابد.

در ماه ژانویه، او هشدار داد که ممکن است BTC به دلیل شرایط سخت اقتصاد کلان و فشار ناشی از افزایش نرخ بهره، هنوز افزایش نیابد.

مک گلون گفت که تصمیم 2 آوریل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) برای کاهش تولید نفت، احتمال رکود اقتصادی را افزایش داد و همچنین فدرال رزرو را وادار کرد تا نرخ بهره را برای مهار تورم افزایش دهد. من اینجا هستم.

با توجه به زنگ بیدارباش امروز صبح، آنا ونگ، اقتصاددان گفت که سناریوی اصلی آنها این است که رکود در سه ماهه سوم آغاز خواهد شد.

اوپک به آن کمک می کند. تشدید فدرال رزرو به آن کمک می کند. بنابراین همه دارایی ها باید کاهش یابند. و این به معنای بیت کوین نیز هست. این سریع ترین اسب در این مسابقه است. نسبتاً، مطمئناً نسبتاً قوی است.”

مربوط: تحلیلگران توضیح می دهند که بیت کوین احتمالاً پس از بحران بانکی از تمام دارایی های رمزنگاری پیشی خواهد گرفت.

به عقیده مک گلون، ریسک کردن یا تلاش برای جلوگیری از دست نزدن به ارزهای دیجیتال “بسیار احمقانه” است.

او گفت: “نکته کلیدی که من در مورد بیت کوین به روشی ساده فکر می کنم این است که اگر شما یک مدیر پول هستید، چرا ریسک نمی کنید که این دارایی انقلابی را نداشته باشید.”

“افراد باهوش می دانند. ما یک فیلم پرفروش یا سیرز نیستیم، ما بخشی از این فناوری خواهیم بود.”

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ شده اندنویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا